Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Rodyti nuo iki
Archyvas »
EIVT foto.jpg

Šiandien Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos posėdyje Briuselyje, kuriame kartu su gynybos ministrais buvo aptartas ES-Afrikos Sąjungos susitikimas ir ES visuotinės strategijos įgyvendinimas saugumo ir gynybos srityse.

Daugiašaliai santykiai »
1.jpg

Šiandien Briuselyje vyko Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos posėdis, kuriame Lietuvos ir partnerių iniciatyva vyko diskusijos apie ES strateginės komunikacijos stiprinimą. Spalio mėnesį Lietuvos, Latvijos, Švedijos, Lenkijos, Čekijos, Jungtinės Karalystės, Rumunijos ir Kroatijos užsienio reikalų ministrai išsiuntė laišką Vyriausiajai ES įgaliotinei užsienio reikalams ir saugumo politikai Frederikai Mogherini, kuriame atkreipė dėmesį į būtinybę stiprinti Europos išorės veiksmų tarnyboje (EIVT) veikiančias Strateginės komunikacijos darbo grupes, ypač su Kremliaus dezinformacija kovojančią Rytų Strateginės komunikacijos darbo grupę.

Daugiašaliai santykiai »

Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdis vyks lapkričio 13 dieną Briuselyje. Jo metu  bus rengiamasi ES-Afrikos viršūnių susitikimui bei aptartas strateginės komunikacijos klausimas, į URT darbotvarkę įtrauktas po Lietuvos iniciatyva Vyriausiajai įgaliotinei F. Mogherini išsiųsto laiško. Vėliau, dalyvaujant gynybos ministrams, bus diskutuojama apie ES saugumą ir gynybą.

Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga » NATO ir tarptautinis saugumas »
IMG_1936.jpg

„Daugiašalėje prekybos darbotvarkėje didesnis dėmesys turėtų būti skiriamas tarptautinių prekybos taisyklių stiprinimui dėl subsidijų pramoniniams ir elektroninės prekybos sektoriams bei pagalbai mažoms ir vidutinėms įmonėms, siekiančioms aktyviau dalyvauti tarptautinėje prekyboje”, – pabrėžė užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius lapkričio 10 dieną Briuselyje vykusioje ES Užsienio reikalų taryboje (prekybos klausimai). 

Daugiašaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
FEP_1935-1120x747.jpg

Lapkričio 10 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministrui Linui Linkevičiui įteiktas apdovanojimas už Baltijos valstybių vienybės stiprinimą ir bendradarbiavimą. Baltijos Asamblėjos medalis įteiktas Taline vykusiame bendrame Baltijos Asamblėjos ir Baltijos Ministrų tarybos posėdyje.

Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai »
ryga.jpg

Rygoje lapkričio 2 dieną įvyko Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Izraelio užsienio reikalų ministerijų politikos direktorių konsultacijos. Susitikimo metu šalys išreiškė siekį toliau stiprinti tarpusavio ryšius, paremtus bendromis vertybėmis ir interesais.

Daugiašaliai santykiai »

Šiandien ministras Linas Linkevičius išvyksta į Taliną, kur lapkričio 10 dieną dalyvaus Baltijos Tarybos – parlamentinio bendradarbiavimo Baltijos Asamblėjos ir vyriausybinio bendradarbiavimo Baltijos Ministrų tarybos institucijos – sesijoje. Ministras pristatys Lietuvos, kitais metais perimančios iš Estijos pirmininkavimą Baltijos Taryboje 2018 metais, prioritetus.

Daugiašaliai santykiai »

Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius lapkričio 10 dieną Briuselyje dalyvaus ES užsienio reikalų ministrų (prekybos) Tarybos posėdyje, kuriame vyks diskusijos dėl pasirengimo 11-tai PPO ministrų konferencijai bei bus toliau sprendžiami ES derybų dėl prekybos susitarimų su Meksika ir Mercosur regionu klausimai.

Daugiašaliai santykiai »
20171108_121330.jpg

„Šiuo metu susiduriama su precedento neturinčiu bandymu paveikti ES integraciją ir kartu suduoti smūgį Vakarams, siekiant pakirsti tikėjimą demokratijos, žmogaus teisių, solidarumo ir teisės viršenybės vertybėmis. Tuo tikslu vykdomos informacinės kampanijos, išnaudojami socialiniai tinklai. ES turi nedvejodama atremti bandymus silpninti jos ryšį su savo piliečiais ir su narystės ES siekiančiomis valstybėmis,“ – Varšuvos saugumo forume pabrėžė L. Linkevičius.

Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai »

Lapkričio 8 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvaus kasmetiniame Varšuvos saugumo forume.  Ministras pasisakys forumo plenarinėje sesijoje, skirtoje Europos Sąjungos ateičiai, Didžiosios Britanijos išstojimui iš ES  ir šįmet ES šalyse įvykusiems rinkimams aptarti. 

Daugiašaliai santykiai » NATO ir tarptautinis saugumas »
_MG_8608.JPG

Šiandien Vilniuje prasidėjo tarptautinė konferencija „Rusijos įtaka Baltijos jūros regione – nacionalinės ir institucinės patirtys kovojant su hibridinėmis grėsmėmis“. Konferencija siekiama sutelkti valstybių narių ir institucijų kolektyvines pastangas kovojant su hibridinėmis grėsmėmis ir geriau atskleisti Rusijos įtaką Baltijos regiono šalyse.

Daugiašaliai santykiai »

Spalio 17 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius dalyvavo Europos Sąjungos Bendrųjų reikalų taryboje Liuksemburge, kur buvo aptartas pasirengimas spalio 19-20 dieną vyksiančiai Europos Vadovų Tarybai ir  apsikeista nuomonėmis apie žiniasklaidos pliuralizmo ir teisės viršenybės užtikrinimą skaitmeniniame amžiuje.

Daugiašaliai santykiai »
_DSC6043.JPG

Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius spalio 10 dieną Vilniuje dalyvavo vėliavų pakėlimo ceremonijoje penkerių metų jubiliejų švenčiančiame NATO ir Energetinio saugumo kompetencijos centre, prie kurio prisijungė Jungtinės Amerikos Valstijos ir  Vokietija.

Daugiašaliai santykiai » NATO ir tarptautinis saugumas »

Varšuvoje spalio 9 dieną vyks antrasis devynių NATO priklausančių Vidurio Europos šalių užsienio reikalų ministrų susitikimas. Lietuvai jame atstovaus užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius.

Daugiašaliai santykiai »

Lapkričio 27 dieną Abidžane, Dramblio Kaulo Krante, vyks šeštasis Europos Sąjungos ir Afrikos verslo forumas (EAVF), kuriame svarbiausi Europos ir Afrikos institucijų bei verslo atstovai diskutuos apie verslo sąlygų ir investicinės aplinkos Afrikoje pagerinimą, darbo vietų jaunimui kūrimą ir investicijų galimybes bei iššūkius atsinaujinančios energijos, žemdirbystės, skaitmeninės ekonomikos, jaunimo ir moterų verslumo didinimo srityse.

Daugiašaliai santykiai » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata