Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Kopenhagoje pristatyta Lietuvos patirtis hibridinių grėsmių ir strateginės komunikacijos srityse

Sukurta 2017.11.02 / Atnaujinta 2017.11.02 16:47
   Kopenhagoje pristatyta Lietuvos patirtis hibridinių grėsmių ir strateginės komunikacijos srityse
   Kopenhagoje pristatyta Lietuvos patirtis hibridinių grėsmių ir strateginės komunikacijos srityse

   Spalio 30-31 dienomis Kopenhagoje vyko dvišalės Lietuvos-Danijos konsultacijos, kurių metu Lietuvos užsienio reikalų ir krašto apsaugos ministerijų ekspertai su Danijos užsienio reikalų ir gynybos ministerijų atstovais aptarė hibridinių grėsmių, strateginės komunikacijos, dezinformacijos ir visuomenės atsparumo didinimo  klausimus.

   Konsultacijų dalyviai sutarė minėtomis temomis toliau dirbti tiek dvišaliame, tiek NB8 kontekste, tiek ES ir NATO formatuose.

   Vizito metu ambasadorius ypatingiems pavedimams Eitvydas Bajarūnas Kopenhagos universiteto Gynybos studijų centro seminare „Baltijos saugumas ir hibridinis karas“ skaitė daug dėmesio sulaukusį pranešimą.  Renginyje susirinko daugiau nei 100 saugumo politikos specialistų, akademinės ir diplomatinės bendruomenių atstovų.

   Lietuvos ekspertų vizitas ir paskaita Kopenhagos universitete – tęstinė Lietuvos ambasados Danijoje iniciatyva pristatant Lietuvos patyrimą dezinformacijos ir hibridinių grėsmių klausimais Danijos vyriausybinių institucijų pareigūnams bei visuomenei.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   _MG_8608.JPG

   Šiandien Vilniuje prasidėjo tarptautinė konferencija „Rusijos įtaka Baltijos jūros regione – nacionalinės ir institucinės patirtys kovojant su hibridinėmis grėsmėmis“. Konferencija siekiama sutelkti valstybių narių ir institucijų kolektyvines pastangas kovojant su hibridinėmis grėsmėmis ir geriau atskleisti Rusijos įtaką Baltijos regiono šalyse.

   Daugiašaliai santykiai »
   hybrid COE.jpg

   Spalio 2 dieną Suomijos sostinėje Helsinkyje oficialiai atidarytas Europos kovos su mišriomis grėsmėmis kompetencijos centras.

   NATO ir tarptautinis saugumas » Atstovybių naujienos »
   Danija1.jpg

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 5 dieną pasveikino Danijos užsienio reikalų ministrą Andersą Samuelseną ir visus Danijos žmones, šiandien švenčiančius šalies nacionalinę šventę – Konstitucijos dieną. 

   Dvišaliai santykiai »
   33753326970_faacd21064_k.jpg

   Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius balandžio 19 dieną susitiko su Jungtinės Karalystės (JK) Vyriausybės civilinių nenumatytų situacijų sekretoriato vadovais Stuartu Wainwrightu ir Owenu Jacksonu. Lietuvos kvietimu, JK pareigūnai šiandien lankosi ir kitose šalies institucijose.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata