Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Kroatijoje pasirašyta Švenčionių rajono ir Viroviticos-Podravinos apskrities bendradarbiavimo sutartis

Sukurta 2019.03.18 / Atnaujinta 2019.03.18 09:35
  Kroatijoje pasirašyta Švenčionių rajono ir Viroviticos-Podravinos apskrities bendradarbiavimo sutartis

  Kovo 16 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė dalyvavo Švenčionių rajono ir Viroviticos-Podravinos apskrities bendradarbiavimo sutarties pasirašyme Viroviticos mieste.

  Sutartis numato Švenčionių rajono bendradarbiavimo užmezgimą su Kroatijos Viroviticos-Podravinos apskritimi pramonės, žemės ūkio, prekybos, technologijų, mokslo, švietimo, sveikatos priežiūros, turizmo, sporto, ekologijos ir racionalaus gamtos išteklių naudojimo srityse.

  Sutartį pasirašė Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius ir Viroviticos-Podravinos apskrities vadovas Igoris Androvičius. Sutartis pasirašyta Viroviticoje vykstančios 24-osios tarptautinės žemės ūkio parodos „Viroexpo 2019“ metu.

  Ambasadorė J. Raguckienė su žemės ūkio ministru Tomislavu Tolušičiumi aptarė Lietuvos dalyvavimą parodoje „Viroexpo“ ir bendradarbiavimo galimybes žemės ūkio srityje. Ambasadorė taip pat susitiko su Viroviticos-Podravinos apskrities vadovu Igoriu Androvičiumi bei Viroviticos miesto meru Ivica Kirinu. Susitikimuose aptartos galimos bendradarbiavimo kryptys.

  Vienoje iš svarbiausių Kroatijoje rengiamų žemės ūkio parodų „Viroexpo“ šiemet savo produkciją demonstruoja daugiau kaip 650 dalyvių iš 29 šalių. Kitąmet Lietuva taps 30-toji parodos šalis dalyvė. Pernai „Viroexpo 2018“ parodą apžiūrėjo daugiau kaip 37 tūkst. lankytojų.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  received_2269219873175001.jpeg

  Birželio 15 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė Zadare susitiko su šio miesto meru Branko Dukić ir kartu su Lietuvos garbės konsule Rima Koić atidarė tarptautinį šokių festivalį, kuriame dalyvavo šokių grupės iš visos Lietuvos.

  Atstovybių naujienos »
  IMG_2316.jpg

  Birželio 6 dieną, oficialaus vizito Kroatijoje metu, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Kroatijos Parlamento pirmininko pavaduotoju Željko Reineriu ir Kroatijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretore Andreja Metelko Zgombič oficialiai atidarė Lietuvos ambasadą Zagrebe.

  Dvišaliai santykiai »
  Kroatijos URM nuotr.jpg

  Birželio 6 dieną Zagrebe, Kroatijoje, su oficialiu vizitu viešintis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Kroatijos Ministru Pirmininku Andrejumi Plenkovićiumi. L. Linkevičius pažymėjo, kad Lietuva itin vertina Kroatijos indėlį į mūsų šalies gynybą ir yra dėkinga už Kroatijos Vyriausybės pasiryžimą vėl siųsti karius į NATO priešakinių pajėgų batalioną Lietuvoje 2020 metais.

  Dvišaliai santykiai »

  Birželio 5-7 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su oficialiu vizitu lankysis Zagrebe, Kroatijoje. 

  Dvišaliai santykiai »
  190511 A.Plenković, J.Raguckienė.JPG

  Gegužės 11 dieną Lietuvos ambasada Kroatijoje dalyvavo Zagrebe vykusiame kasmetiniame Europos dienai skirtame renginyje. Jame ES valstybių atstovai šiemet pristatė savo šalis ir turėjo progą supažindinti lankytojus su savo kulinariniu paveldu bei varžytis skaniausio sumuštinio konkurse.

  Atstovybių naujienos »
  190329 Susitikimas HR URM2a.jpg

  Kovo 29 dieną Zagrebe įvyko Lietuvos ambasadorės Kroatijoje Jūratės Raguckienės susitikimas su Kroatijos ministro pirmininko pavaduotoja, užsienio ir Europos reikalų ministre Marija Pejčinović Burić.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata