Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius kadenciją baigiančiam Vengrijos ambasadoriumi padėkojo už indėlį plėtojant dvišalius santykius

Sukurta 2018.11.27 / Atnaujinta 2018.11.27 14:09
  L. Linkevičius kadenciją baigiančiam Vengrijos ambasadoriumi padėkojo už indėlį plėtojant dvišalius santykius

  Lapkričio 27 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančiu Vengrijos ambasadoriumi Lietuvai Zoltanu Jancsi. Ministras padėkojo ambasadoriui už Vengrijos vaidmenį stiprinant Lietuvos ir Baltijos šalių saugumą ir asmeninį indėlį plėtojant dvišalius santykius, visų pirma ekonomikos srityje.

  „Lietuva vertina Vengrijos apsisprendimą padėti užtikrinti mūsų šalies ir viso regiono saugumą. Ši mūsų sąjungininkė NATO viena pirmųjų dislokavo savo pėstininkų kuopą Lietuvoje 2014 metais, o kitais metais atsiuntė savo karines oro pajėgas į Šiaulius. Tikimės, kad 2019 metais Vengrijos karo lakūnai vėl vykdys NATO oro policijos misiją Baltijos valstybių padangėje“, – sakė L. Linkevičius.

  Vengrijos ambasadorius Zoltanas Jancsi Lietuvoje akredituotas nuo 2015 metų.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  87490_f57bb12d13577a1b0e33b3053fcffd7a.jpg

  Gruodžio 6 dieną Budapešte, ELTE Universitete, Lietuvos ambasados Vengrijoje iniciatyva vyko ELTE ir Vilniaus universitetų istorikų konferencija, skirta istoriniams Lietuvos ir Vengrijos ryšiams aptarti.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  +IMG_4522.JPG

  Spalio 27 dieną Budapešto Šv. Stepono bazilikoje vyko Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas Vilniaus universiteto studenčių ir absolvenčių choro „Virgo“ koncertas.

  Atstovybių naujienos »
  IMG_4501_cr2.jpg

  Rugsėjo 25 dieną Lietuvos ir Latvijos ambasados Budapešto Lorando Etvešo universitete tradiciškai paminėjo Baltų vienybės dieną.

  Istorinė, kultūros diplomatija »
  4_cr.jpg

  Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Estijos ambasados Vengrijoje rugsėjo 16 dieną Budapešto menų rūmuose pradėjo kultūros renginių ciklą „Bridging Europe 2018“, vyksiantį iki rugsėjo 26 dienos.

  Istorinė, kultūros diplomatija »
  VSZ_4950.jpg

  Lietuvos ir Latvijos ambasados bei Estijos kultūros institutas Vengrijoje, bendradarbiaudami su sostinės Szabó Ervin biblioteka, rugsėjo 6 dieną Budapešte atidarė fotografijų parodą „The Baltic Way – a Campaign in the Name of Freedom“, skirtą paminėti 1989 metais įvykusią pilietinę akciją, pasauliui pranešusią apie Baltijos tautų vienybę ir ryžtą siekti laisvės bei nepriklausomybės. Grafinį ir audio-vizualinį Latvijos archyvų koordinuoto projekto kūrinį papildė bibliotekos fonduose rasti periodikos leidiniai ir susijusios knygos.

  Istorinė, kultūros diplomatija »

  Naujienlaiškio prenumerata