Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius pasveikino naująjį Armėnijos užsienio reikalų ministrą

Sukurta 2018.05.14 / Atnaujinta 2018.05.14 14:17

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino naująjį Armėnijos Respublikos užsienio reikalų ministrą Zohrabą Mnatsakanyaną.

Ministro sveikinimo laiške akcentuojamas Lietuvos siekis gilinti tarpusavio dvišalius bei Europos Sąjungos ir Armėnijos santykius. Prie Armėnijos ekonominio klestėjimo, demokratinių reformų neabejotinai prisidės ir 2017 metų lapkritį pasirašytas ES-Armėnijos visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimas.

Ministras išreiškė viltį, kad Armėnijos žmonių pasitikėjimas ir viltys įkvėps naująją Armėnijos Vyriausybę dideliems darbams savo šalies labui.  

Z. Mnatsakanyanas užsienio reikalų ministru paskirtas gegužės 12 dieną, iki tol ėjo Armėnijos ambasadoriaus Jungtinėse Tautose pareigas.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
DSC_4550.jpg

Gegužės 14 dieną iš Lietuvos į Armėniją, Moldovą ir Sakartvelą išvyksta Lietuvoje pagamintos apsaugos priemonės, reikalingos kovai su COVID-19. Gegužės 13 dieną humanitarinis krovinys taip pat iškeliavo į Ukrainą.

Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
Susitikimas mokykloje su mokiniais.jpg

Lietuvos ambasadorė Inga Stanytė-Toločkienė Armėnijos Širako provincijoje aplankė Artiko miesto 8-ąją pagrindinę mokyklą, prie kurios atstatymo po 1988 metais įvykusio žemės drebėjimo prisidėjo lietuviai. Didelė dalis miesto naujai pastatyta statybininkų iš Lietuvos, šiuo tikslu specialiai įsteigus „Lietarmėnstatybos” įmonę.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
Social Affairs.jpg

Sausio 21 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitikime su Armėnijos darbo ir socialinių reikalų ministre Zaruhi Batoyan aptarė bendradarbiavimo planus darbo ir socialinės politikos formavimo ir įgyvendinimo klausimais.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
DPM 12-16.JPG

Gruodžio 16 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos ministro pirmininko pavaduotoju Mheru Grigoryanu.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
1DX_0735.JPG

Gruodžio 12 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos Ministro Pirmininko pavaduotoju Tigranu Avinyanu.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
111.jpg

Gruodžio 9 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos aukštųjų technologijų ministru Hakobu Arshakyanu.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »