Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Nyderlandų karaliui

Sukurta 2017.09.07 / Atnaujinta 2017.09.07 09:26
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Nyderlandų karaliui
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Nyderlandų karaliui
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Nyderlandų karaliui

   Rugsėjo 6 dieną Lietuvos ambasadorius Nyderlanduose Vidmantas Purlys įteikė skiriamuosius raštus Nyderlandų karaliui Vilemui-Aleksanderiui.

   Pokalbio metu aptarti dvišaliai valstybių santykiai, saugumo, Europos politikos ir kiti klausimai.

   Ambasadorius V. Purlys akcentavo, kad Nyderlandai yra patikimas NATO sąjungininkas, kuris praktiškai prisideda prie Aljanso saugumo didinimo jo Rytiniame flange. „Esame dėkingi Nyderlandams už solidarumą“, – teigė  V. Purlys.

   Ambasadorius tai pat pažymėjo, kad Lietuva ir Nyderlandai glaudžiai bendradarbiauja Europos Sąjungos darbotvarkės klausimais, panašiai vertina svarbiausius iššūkius, tokius kaip ES saugumas, konkurencingumas ir kitus.

   Aptariant dvišalius santykius, pažymėta, kad Nyderlandai yra vienas pagrindinių Lietuvos ekonominių partnerių. Ši valstybė yra antroji didžiausia investuotoja Lietuvoje ir svarbi prekybos partnerė. V. Purlys teigė, kad Lietuvai svarbus dialogas su Nyderlandais energetikos srityje, plėtojant projektus, kurie didina Lietuvos energetinį saugumą, ypač diegiant pažangias suskystintų gamtinių dujų technologijas.

   Nuotraukų autoriai:  Koen van Weel, Greta Giedraitytė

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_0970.jpg

   Vasario 13 dieną Lietuvos ambasada Nyderlanduose pakvietė politikus, diplomatus, verslininkus, lietuvių bendruomenės atstovus ir kitus svečius į Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą džiazo atlikėjų Kęstučio Vaiginio ir Dmitrij Golovanov koncertą ir priėmimą Hagoje.

   Atstovybių naujienos »

   Spalio 26 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino naująjį Nyderlandų užsienio reikalų ministrą Halbe Zijlstra.

   Ministras pažymėjo puikius Lietuvos ir Nyderlandų dvišalius santykius, stiprius ekonominius ryšius, aktyvų bendradarbiavimą gynybos ir suskystintų gamtinių dujų rinkos plėtros srityse.

   Dvišaliai santykiai »
   1012purlys1.jpg

   Spalio 12 dieną Lietuvos ambasadorius Nyderlanduose Vidmantas Purlys susitikimo su Nyderlandų Senato pirmininke Ankie Broekers-Knol.

   Atstovybių naujienos »
   Nyderlandai7.jpg

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Nyderlandų Karalystės nacionalinės dienos proga pasveikino šalies užsienio reikalų ministrą Bertą Koendersą.

   Dvišaliai santykiai »
   _MG_8001.jpg

   Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius kovo 6 dieną susitiko su Nyderlandų ambasadoriumi Lietuvoje Gijsbertu Van Der Lingenu. Susitikime akcentuota, jog Lietuva ypač vertina gerus dvišalius santykius su Nyderlandais ir yra suinteresuota toliau stiprinti bendradarbiavimą, ypač saugumo ir gynybos srityse.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata