Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius atsisveikino su Turkijos ambasadore

Sukurta 2018.11.27 / Atnaujinta 2018.11.27 16:04
  Ministras L. Linkevičius atsisveikino su Turkijos ambasadore

  Lapkričio 27 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančia Turkijos ambasadore Aydan Yamancan. Susitikimo metu ministras padėkojo ambasadorei už jos darbą skatinant dvišalius santykius ir gražias iniciatyvas pristatant Turkijos kultūrą Lietuvos visuomenei.

  Ambasadorė pasidžiaugė šiemet įvykusiais dvišaliais užsienio reikalų ministrų susitikimais per vizitus Turkijoje ir Lietuvoje, taip pat augančiomis ekonominio bendradarbiavimo ir investicijų apimtimis. A. Yamancan pažymėjo ir tiesioginių kontaktų tarp Turkijos ir Lietuvos žmonių svarbą – Turkija ilgus metus išlieka viena iš populiariausių lietuvių pasirenkamų kelionių krypčių, pastaraisiais metais suaktyvėjo ir akademiniai mainai.

  Ambasadorė Aydan Yamancan yra aštuntoji Turkijos ambasadorė Lietuvai po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. 1930 metų rugsėjo 17 dieną buvo pasirašyta Lietuvos ir Turkijos Draugingumo sutartis, o 1991 metų rugsėjo 3 dieną šalys atkūrė diplomatinius santykius.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Alanija garbes konsulatas.jpg

  Gruodžio 8 dieną Alanijos mieste, Turkijoje, oficialiai atidarytas šeštasis Lietuvos Respublikos garbės konsulatas šioje šalyje.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
  LRG_ZGR07225.JPG

  Lapkričio 11 dieną Turkijos lietuvių delegacija kartu su Lietuvos ambasados Turkijoje kolektyvu pirmą kartą dalyvavo Stambulo Eurazijos Maratone ir bėgo už Lietuvą bėgime „Vardan tos...“, taip paminėdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

  Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
  Turkija (2).jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino savo kolegą Turkijos užsienio reikalų ministrą Mevlütą Çavuşoğlu Turkijos Respublikos įkūrimo 95-ųjų metinių proga. L. Linkevičius palinkėjo Turkijai ir visiems jos žmonėms klestėjimo ir gerovės.

  Dvišaliai santykiai »
  SLR-68824a.jpg

  Rugpjūčio 28 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su oficialiu vizitu į Lietuvą atvykusiu Turkijos užsienio reikalų ministru Mevlüt Çavuşoğlu (Mevliutu Čavušohlu).

  Dvišaliai santykiai »

  Rugpjūčio 27-28 dienomis Lietuvoje lankysis Turkijos užsienio reikalų ministras Mevlüt Çavuşoğlu (Mevliutas Čavušohlu).

  Dvišaliai santykiai »
  Photo 4 Levickis.jpg

  Gegužės 12 dieną Baltijos valstybių nepriklausomybės šimtmečio proga Lietuvos ambasada Turkijoje kartu su Estijos ir Latvijos ambasadomis ir Bilkento universiteto simfoniniu orkestru Ankaroje surengė šventinį koncertą „Baltijai 100“.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata