Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius pasveikino Kroatiją Valstybės dienos proga

Sukurta 2018.06.25 / Atnaujinta 2018.06.25 10:36
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Kroatiją Valstybės dienos proga

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 25 dieną pasveikino Kroatijos užsienio reikalų ministrę Mariją Pejčinović Burić ir visus Kroatijos žmones, švenčiančius Valstybės dieną.

  Sveikinimo laiške ministras išreiškė įsitikinimą, jog šalis siejančios vertybės ir draugiški santykiai ir toliau padės siekti bendrų tikslų Europoje ir už jos ribų. Ministras taip pat pažymėjo, kad stiprėjantys diplomatiniai santykiai padės toliau stiprinti šalių partnerystę.

  L. Linkevičius padėkojo Kroatijos užsienio reikalų ministrei už išreikštą solidarumą, supratimą ir palaikymą NATO rytinio flango šalių saugumui. Ministras pabrėžė, jog siųsdama karius į Aljanso priešakinių pajėgų batalioną Lietuvoje Kroatija reikšmingai prisideda prie regioninio saugumo stiprinimo.

  Lietuva ir Kroatija diplomatinius santykius užmezgė 1992 metų kovo 18 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  190511 A.Plenković, J.Raguckienė.JPG

  Gegužės 11 dieną Lietuvos ambasada Kroatijoje dalyvavo Zagrebe vykusiame kasmetiniame Europos dienai skirtame renginyje. Jame ES valstybių atstovai šiemet pristatė savo šalis ir turėjo progą supažindinti lankytojus su savo kulinariniu paveldu bei varžytis skaniausio sumuštinio konkurse.

  Atstovybių naujienos »
  190329 Susitikimas HR URM2a.jpg

  Kovo 29 dieną Zagrebe įvyko Lietuvos ambasadorės Kroatijoje Jūratės Raguckienės susitikimas su Kroatijos ministro pirmininko pavaduotoja, užsienio ir Europos reikalų ministre Marija Pejčinović Burić.

  Atstovybių naujienos »
  190316 Sutarties pasirašymas3.jpg

  Kovo 16 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė dalyvavo Švenčionių rajono ir Viroviticos-Podravinos apskrities bendradarbiavimo sutarties pasirašyme Viroviticos mieste.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  Politinės konsultacijos su Kroatijos URM delegacija (2).jpg

  Kovo 4 dieną Vilniuje lankėsi Kroatijos užsienio reikalų ministerijos politikos direktoriaus Vice Skračico vadovaujama delegacija, kuri susitiko su viceministru Dariumi Skusevičiumi ir politikos direktore Asta Skaisgiryte.

  Dvišaliai santykiai »
  DSC_5850.jpg

  Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė kovo 4 dieną Zagrebe įteikė skiriamuosius raštus Kroatijos prezidentei Kolindai Grabar-Kitarović.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  Viceministras A.Zananavičius susitinka su Kroatijos delegacija.jpg

  Užsienio reikalų viceministras  A. Zananavičius susitiko su vasario 27-28 dienomis Vilniuje viešėjusia Kroatijos užsienio reikalų ministerijos delegacija, vadovaujama Europos reikalų direktorato generalinės direktorės Zrinkos Ujevič.

  Ministerijos naujienos » Europos Sąjunga »

  Naujienlaiškio prenumerata