Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius pasveikino Nepriklausomybės dieną švenčiančią Albaniją

Sukurta 2018.11.28 / Atnaujinta 2018.12.05 14:36
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Nepriklausomybės dieną švenčiančią Albaniją

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino savo kolegą Albanijos Europos ir užsienio reikalų ministrą Ditmirą Bushatį ir visus šalies žmones Albanijos nepriklausomybės paskelbimo 106-ųjų metinių proga ir palinkėjo toliau išlikti nepriklausoma, savo likimą drąsiai ir ryžtingai sprendžiančia šalimi.

  Sveikinimo laiške ministras pakvietė D. Bushati apsilankyti Lietuvoje ir palinkėjo neblėstančio entuziazmo vykdant teisines ir struktūrines reformas, kurios atvertų šaliai kelią į derybas dėl narystės Europos Sąjungoje.  Albanija tikisi sulaukti kvietimo pradėti derybas kitų metų birželį.

  Albanijos nepriklausomybės diena – lapkričio 28-oiji – dar vadinama Vėliavos diena. 1912 lapkričio 28 dieną, Vloros mieste Albanijos asamblėja paskelbė Nepriklausomybės nuo Otomanų deklaraciją ir tapo nepriklausoma šalimi.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  kacinskas.jpg

  Lapkričio 26 dieną Albanijos sostinėje Tiranoje Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio proga buvo surengtas diplomatinis priėmimas,  kuriame dalyvavo aukšti Albanijos pareigūnai, ES ir NATO valstybių ambasadoriai, nevyriausybinio sektoriaus atstovai. 

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata