Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius pasveikino Nyderlandų Karalystę su nacionaline švente – Karaliaus diena

Sukurta 2018.04.27 / Atnaujinta 2018.04.27 09:19
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Nyderlandų Karalystę su nacionaline švente – Karaliaus diena

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 27 dieną pasveikino Nyderlandų Karalystės užsienio reikalų ministrą Stefą Bloką ir šalies gyventojus minint nacionalinę Nyderlandų šventę – Karaliaus dieną bei palinkėjo visokeriopos sėkmės ir klestėjimo.

  „Nyderlandų Karalystė visada buvo artimas Lietuvos draugas, su kuriuo stipriname dvišalį bendradarbiavimą, grindžiamą bendromis vertybėmis. Lietuvos jaunimas noriai renkasi studijas Nyderlanduose, mūsų verslininkai turi tvirtus ryšius. Ypač vertiname Nyderlandų karinių pajėgų indėlį į NATO priešakinių pajėgų stiprinimą Lietuvoje, užtikrinantį regiono saugumą“, – sveikinimo laiške pažymėjo ministras.

  Užsienio reikalų ministras taip pat pasidžiaugė, kad Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį, birželio mėnesį šalyje lankysis Karalius Willemas-Alexanderis ir Karalienė Maxima. Ministras įsitikinęs, kad Lietuvos ir Nyderlandų dvišalis dialogas ir toliau plėsis, o mūsų piliečių vykdomi bendri darbai padės užtikrinti mūsų šalių ir Europos gerovę.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_2670.jpg

  Lapkričio 5 dieną Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasados Nyderlanduose, bendradarbiaudamos su Leideno universitetu ir Hagos strateginių studijų centru surengė viešą diskusiją "Europinis saugumas: ar svarbi geografinė padėtis?"

  NATO ir tarptautinis saugumas » Atstovybių naujienos »
  20180919URM1397.JPG

  Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 19 dieną priėmė naująją Nyderlandų ambasadorę Lietuvoje Bonnie Pascalle Evelyn Horbach. Susitikimo metu buvo aptarti Lietuvos ir Nyderlandų dvišaliai santykiai, pasidžiaugta sėkminga partneryste gynybos srityje, kalbėta apie Lietuvos ir Nyderlandų bendradarbiavimo energetikos srityje tolesnes galimybes.

  Dvišaliai santykiai »
  20180910URM1343.JPG

  Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas rugsėjo 10 dieną susitiko su naująja Nyderlandų ambasadore Lietuvai Bonnie Pascalle Evelyn Horbach. Susitikimo metu buvo aptarti dvišaliai santykiai, bendradarbiavimas energetikos ir saugumo srityse.

  Dvišaliai santykiai »
  tomas_razmus-4754.JPG

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 10 dieną priėmė kadenciją Lietuvoje baigiantį Nyderlandų ambasadorių Gijsbertą Hendriką Christiaaną Van der Lingeną. Susitikime ministras pasidžiaugė vis intensyvėjančiais Lietuvos ir Nyderlandų santykiais, glaudžiu bendradarbiavimu ir artimais aukščiausio lygio politiniais kontaktais, kuriuos vainikavo šių metų birželio 13-15 dienomis įvykęs Nyderlandų karališkosios šeimos vizitas Lietuvoje.

  Dvišaliai santykiai »
  tomas_razmus-9014.JPG

  Birželio 15 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su Lietuvoje viešinčiu Nyderlandų Karalystės užsienio reikalų ministru Stefu Bloku aptarė Lietuvos ir Nyderlandų dvišalius santykius, bendradarbiavimą saugumo ir gynybos srityse bei  ES darbotvarkės klausimus.

  Dvišaliai santykiai »
  3.jpg

  Gegužės 15 dieną Hagoje Lietuvos ambasada Nyderlanduose kartu su Latvijos ir Estijos ambasadomis surengė iškilmingą priėmimą Baltijos valstybių atkūrimo šimtmečiui paminėti.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata