Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras pasveikino Azerbaidžano Respubliką Nepriklausomybės dienos proga

Sukurta 2017.10.18 / Atnaujinta 2017.10.18 14:11
  Ministras pasveikino Azerbaidžano Respubliką Nepriklausomybės dienos proga

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Azerbaidžano Respublikos užsienio reikalų ministrą E. Mammadyarovą ir visus Azerbaidžano žmones Nepriklausomybės dienos proga.  

  „Sveikinu Azerbaidžaną Nepriklausomybės dienos proga. Neabejoju, kad mūsų dvišaliai santykiai, paremti tarpusavio pagarba, toliau stiprės“, – teigė ministras.

  Sveikinime L. Linkevičius pasidžiaugė, kad šiemet buvo pradėtos derybos dėl naujojo ES-Azerbaidžano susitarimo, kuris pakeis 1999 metais pasirašytą ir šiuo metu galiojantį ES-Azerbaidžano partnerystės ir bendradarbiavimo susitarimą. Šis susitarimas dar labiau sustiprins ir pagilins ir dvišalius Lietuvos ir Azerbaidžano santykius. Ministras taip pat akcentavo, kad šįmet Lietuva laimėjo jau aštuntą ES Dvynių programos projektą Azerbaidžane, kas liudija stiprėjančius šalių ryšius ir išaugusį pasitikėjimą Lietuvos institucijomis ir ekspertais.  

  Apie savo nepriklausomybę Azerbaidžanas paskelbė 1991 metų spalio 18 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  tomas razmus-1113.JPG

  Lapkričio 21 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su Azerbaidžano ambasadoriumi Lietuvoje Hasanu Mammadzada, baigiančiu kadenciją mūsų šalyje.

  Dvišaliai santykiai »
  1027 LT-AZ.jpg

  Spalio 27 dieną Vilniuje įvyko penktasis Lietuvos-Azerbaidžano tarpvyriausybinės dvišalio bendradarbiavimo komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir Azerbaidžano mokesčių ministras Fazilis Mammadovas.

  Dvišaliai santykiai »

  Spalio 27 dieną, penktadienį, vyksiančio posėdžio metu bus aptariamas šalių bendradarbiavimas prekybos, investicijų, transporto, energetikos, kultūros ir turizmo, žemės ūkio, susisiekimo, švietimo ir mokslo, informacinių technologijų ir sveikatos apsaugos srityse. Tikimasi, kad susitikimo metu bus užmegzti naudingi kontaktai ir paskatintas aktyvesnis bendradarbiavimas.

  Dvišaliai santykiai »
  33401460934_b27f859c0e_k.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 24 dieną Vilniuje susitiko su Azerbaidžano užsienio reikalų ministru Elmaru Mammadyarovu, atvykusiu į Lietuvą su oficialiu vizitu. Ministrai aptarė dvišalį politinį, ekonominį bendradarbiavimą, Azerbaidžano santykius su ES, saugumo situaciją regione.

  Dvišaliai santykiai »
  Azerbaidzanas1.jpg

  Lietuvoje balandžio 24–25 dienomis su oficialiu vizitu lankysis Azerbaidžano užsienio reikalų ministras Elmaras Mammadyarovas. Susitikime su Lietuvos užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi bus aptartas dvišalis politinis, ekonominis bendradarbiavimas, Azerbaidžano santykiai su ES ir prasidėjusios derybos dėl naujojo ES ir Azerbaidžano susitarimo, saugumo situacija regione.  

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata