Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Rytoj Vilniuje vyks penktasis Lietuvos-Azerbaidžano tarpvyriausybinės dvišalio bendradarbiavimo komisijos posėdis

Sukurta 2017.10.26 / Atnaujinta 2017.10.26 15:49

Spalio 27 dieną, penktadienį, vyksiančio posėdžio metu bus aptariamas šalių bendradarbiavimas prekybos, investicijų, transporto, energetikos, kultūros ir turizmo, žemės ūkio, susisiekimo, švietimo ir mokslo, informacinių technologijų ir sveikatos apsaugos srityse. Tikimasi, kad susitikimo metu bus užmegzti naudingi kontaktai ir paskatintas aktyvesnis bendradarbiavimas.

Taip pat bus pasirašytos dvi sutartys: tarpvyriausybinis susitarimas dėl vizų panaikinimo tarnybinių pasų turėtojams ir tarpžinybinis Azerbaidžano mokesčių ministerijos ir Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos susitarimas dėl administracinės savitarpio pagalbos keitimosi informacija ir mokesčių išieškojimo srityje.

Lietuvos-Azerbaidžano tarpvyriausybinė dvišalio bendradarbiavimo komisija įsteigta 2008 metais pagal Lietuvos ir Azerbaidžano vyriausybių susitarimą dėl bendradarbiavimo ekonomikos, pramonės ir energetikos srityse. Komisijos veiklos tikslai – analizuoti tarpvyriausybinio susitarimo taikymą ir įgyvendinimą, dvišalių santykių plėtojimą, teikti rekomendacijas dėl bendradarbiavimo sąlygų gerinimo, naujų bendro intereso sričių ieškojimas. Paskutinįjį kartą Komisija buvo susirinkusi 2014 metų spalio mėnesį Azerbaidžane. Lietuvos delegacijai Komisijos veikloje vadovauja užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

 

Susijusios naujienos Visos naujienos »
tomas razmus-1113.JPG

Lapkričio 21 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su Azerbaidžano ambasadoriumi Lietuvoje Hasanu Mammadzada, baigiančiu kadenciją mūsų šalyje.

Dvišaliai santykiai »
1027 LT-AZ.jpg

Spalio 27 dieną Vilniuje įvyko penktasis Lietuvos-Azerbaidžano tarpvyriausybinės dvišalio bendradarbiavimo komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir Azerbaidžano mokesčių ministras Fazilis Mammadovas.

Dvišaliai santykiai »
Azerbaidzanas5.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Azerbaidžano Respublikos užsienio reikalų ministrą E. Mammadyarovą ir visus Azerbaidžano žmones Nepriklausomybės dienos proga.  

Dvišaliai santykiai »
33401460934_b27f859c0e_k.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 24 dieną Vilniuje susitiko su Azerbaidžano užsienio reikalų ministru Elmaru Mammadyarovu, atvykusiu į Lietuvą su oficialiu vizitu. Ministrai aptarė dvišalį politinį, ekonominį bendradarbiavimą, Azerbaidžano santykius su ES, saugumo situaciją regione.

Dvišaliai santykiai »
Azerbaidzanas1.jpg

Lietuvoje balandžio 24–25 dienomis su oficialiu vizitu lankysis Azerbaidžano užsienio reikalų ministras Elmaras Mammadyarovas. Susitikime su Lietuvos užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi bus aptartas dvišalis politinis, ekonominis bendradarbiavimas, Azerbaidžano santykiai su ES ir prasidėjusios derybos dėl naujojo ES ir Azerbaidžano susitarimo, saugumo situacija regione.  

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata