Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Šanchajus vis plačiau atveria duris bendradarbiavimui ir mainams su Lietuva

Sukurta 2017.06.01 / Atnaujinta 2017.06.01 09:04
  Šanchajus vis plačiau atveria duris bendradarbiavimui ir mainams su Lietuva

  Šanchajuje gegužės  30–31 dienomis lankėsi Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė. Susitikimuose su Šanchajaus vicemeru, Jiading rajono meru, asocijuotų verslo organizacijų vadovais aptarti Šanchajaus verslo delegacijos planai apsilankyti Lietuvoje šių metų rugsėjo mėnesį.

  I. Marčiulionytė ragino Šanchajaus verslininkus investuoti Lietuvoje. „Šiuo metu dvišalė prekyba plečiasi, tačiau tikimės daugiau investicijų iš Kinijos“, – sakė ambasadorė.

  Pasak Šanchajaus asocijuotų verslo organizacijų vadovų, Lietuvos prioritetiniai sektoriai – gyvybės mokslai, aukštosios technologijos, lazeriai – atitinka Šanchajaus ekonominės plėtros kryptis, tik vietos verslininkams vis dar trūksta informacijos apie verslo sąlygas Lietuvoje.

  „Tikimės, kad Šanchajaus savivaldybės organizuojama verslo ir kultūros misija „Shanghai Sail“ duos realų postūmį Šanchajaus ir Lietuvos bendradarbiavimui“, – sakė Šanchajaus vicemeras Xu Kunling.

  Susitikimuose taip pat aptarta Kauno ir Šanchajaus miestų susigiminiavimo galimybė.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_20180309_SandongasKinija.jpg

  Kovo 8-9 dienomis Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė lankėsi Kinijos Šandongo provincijos sostinėje Džinane.

  Atstovybių naujienos »
  tomas_razmus-7403.JPG

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vasario 28 dieną susitiko su naujuoju Kinijos  ambasadoriumi Shen Zhifei. Nuo diplomatinių santykių užmezgimo tarp Lietuvos ir Kinijos tai yra jau dešimtasis Kinijos ambasadorius Lietuvoje.

  Dvišaliai santykiai »
  tomas_razmus-2393.JPG

  2018 metų sausio 4 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su savo kadenciją Lietuvoje baigiančiu Kinijos ambasadoriumi Wei Ruixing. Ministras padėkojo ambasadoriui už jo darbą Lietuvoje plėtojant ir stiprinant abiejų šalių santykius.

  Dvišaliai santykiai »
  20171031_komisijosposedis.jpg

  Spalio 31 dieną Kinijoje, Pekine įvyko 13-asis tarpvyriausybinės Lietuvos ir Kinijos prekybinio- ekonominio bendradarbiavimo komisijos posėdis.

  _DSC5436.JPG

  Vilniuje 2017 metų spalio 10 dieną surengtos dvišalės Lietuvos ir Kinijos politinės konsultacijos, kurių metu buvo pasikeista nuomonėmis aktualiais dvišaliais politiniais, ekonominiais klausimais. Taip pat aptartas šalių bendradarbiavimas 16+1 formate, aktualūs susitarimai, padėtis Šiaurės Korėjoje.

  Dvišaliai santykiai »
  LT KINIJA.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Kinijos užsienio reikalų ministrą Wang Yi ir visus Kinijos žmones su 68-osiomis Kinijos Liaudies Respublikos įkūrimo metinėmis.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »

  Naujienlaiškio prenumerata