Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų viceministras susitiko su svečiais iš Singapūro

Sukurta 2016.09.13 / Atnaujinta 2016.09.13 08:59
  Užsienio reikalų viceministras susitiko su svečiais iš Singapūro

  Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas rugsėjo 12 dieną susitiko su Lietuvoje besilankančia Singapūro verslininke, visuomenininke ir buvusia Singapūro antrąja finansų ir transporto ministre Lim Hwee Hua ir jos vyru, Lietuvos garbės konsulu Singapūre, Andy Lim. Pora atvyko į Lietuvoje vykstančią tarptautinę gyvybės mokslų konferenciją „Life Sciences Baltics 2016“.

  Susitikimo metu sutarta toliau gilinti ekonominį, politinį ir mokslinį bendradarbiavimą. Viceministras pažymėjo, kad plėtoti santykiams galėtų būti geriau išnaudojami diplomatiniai kanalai ir paskatino Singapūrą akredituoti ambasadorių Lietuvai bei apsikeisti aukšto lygio vizitais. Tuo tarpu svečiai pasidžiaugė Lietuvos ambasadoriaus Japonijoje Egidijaus Meilūno indėliu plėtojant dvišalius santykius. Buvo sutarta, kad geriausia dvišalius santykius stiprinti gilinant žmonių tarpusavio supratimą, skatinant turizmą bei akademinius mainus tarp universitetų.

  Lim Hwee Hua, pirmoji Singapūro moteris ministrė, buvo pakviesta į kitais metais Lietuvoje vyksiančią ASEM tarptautinę konferenciją moterų įgalinimo tema.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Ministras Singapūre.jpg

  Tęsdamas vizitą Singapūre lapkričio 16 dieną ministras Linas Linkevičius su Singapūro užsienio reikalų ministru Vivianu Balakrishnanu ir vyresniuoju valstybės ministru gynybai ir užsienio reikalams Osmanu Maliki aptarė regioninės ir globalios politinės darbotvarkės aktualijas bei bendradarbiavimą daugiašaliuose formatuose. Ministras pažymėjo, kad svarbu plėsti politinį dialogą, aktyvinti ryšius mokslo ir inovacijų srityse bei pakvietė ministrą V. Balakrishnaną apsilankyti Lietuvoje. Ministras taip pat paragino paskirti Singapūro garbės konsulą Lietuvoje.

  Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
  Su universiteto atstovais.jpg

  Pirmąją savo vizito Singapūre dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir jį lydinti delegacija susitiko su itin aukštai reitinguojamais Singapūro nacionaliniu bei Nanyango technologijų universitetais ir vienos stipriausių mokslo ir tyrimo įstaigų pasaulyje Singapūro mokslo, technologijų ir tyrimų agentūros A*STAR atstovais. 

  Dvišaliai santykiai »

  Lapkričio 14-16 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius  su delegacija lankysis Singapūre, kur dalyvaus didžiausiame finansinių technologijų (FinTech) renginyje Pietryčių Azijoje „Singapore FinTech Festival“ ir atidarys Lietuvos pristatymo renginį. Renginyje potencialūs investuotojai bus supažindinti su šalies pasiekimais kuriant FinTech įmonėms palankią verslo aplinką.

  Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
  tomas razmus-7548.JPG

  Spalio 27 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Vilniuje priėmė Lietuvoje viešintį Singapūro užsienio reikalų viceministrą Peter Tan Hai Chuan.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata