Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +995 32 2 912 933; for appointments and consular issues call: +995 32 291 60 56
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
www urm didelis 2.jpg

2020 m. spalio 11 d. vyks rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą. Rinkėjai, pageidaujantys balsuoti užsienyje, turi registruotis iš naujo – net ir tie rinkėjai, kurie nuolat gyvena užsienyje ir jau buvo įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus praėjusiuose rinkimuose ar referendumuose.

Nuo liepos 27 d. Lietuvos Respublikos ambasada Sakartvele atnaujina prašymų išduoti nacionalinę bei Šengeno vizą priėmimą (atsižvelgiant į saugumo rekomendacijas per dieną bus priimama mažiau paraiškų).

Konsulinės naujienos »

Liepos 8 d. Sakartvelo (Gruzijos) koordinacinė taryba paskelbė, kad šalies sienos bus atvertos penkioms Europos Sąjungos valstybėms: Vokietijai, Prancūzijai, Lietuvai, Latvijai ir Estijai. Kaip nurodoma pranešime, šių valstybių piliečiai bei asmenys, turintys leidimus gyventi šalyse, galės atvykti į Sakartvelą tiesioginiu oro susisiekimu bet kokio tikslo vizitui.

IMG-6824.png

Kadenciją Sakartvele baigiantis Lietuvos ambasadorius Giedrius Puodžiūnas liepos 3 dieną atsisveikino su Sakartvelo Prezidente Salome Zourabichvili. Prezidentė ambasadoriui padėkojo už aktyvią veiklą plėtojant dvišalius santykius ir nuolatinę Lietuvos pagalbą Sakartvelui siekiant europinės ir euroatlantinės integracijos, pasidžiaugė išskirtiniais dviejų valstybių ryšiais.
 

Užsienio politika ir diplomatija »
NE5A7531.jpg

Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasadoriai Tbilisyje liepos 2 dieną Sakartvelo užsienio reikalų ministrui Davidui Zalkalianiui įteikė trijų Baltijos valstybių ministrų pasirašytą laišką, kuriame Sakartvelas sveikinamas su sėkmingu pirmininkavimu Europos Tarybos Ministrų komitetui.

Užsienio politika ir diplomatija »
www urm didelis 2.jpg

Liepos 1 d. pradedama elektroninė registracija Lietuvos Respublikos (LR) piliečių, kurie 2020 m. LR Seimo rinkimuose balsuos diplomatinėse atstovybėse užsienyje. Atsižvelgiant į tai, kad dėl COVID-19 situacijos balsavimas ambasados ar konsulinės įstaigos patalpose gali neįvykti, rekomenduojama registruotis balsavimui paštu. Registruotis balsavimui paštu galima iki rugsėjo 16 d.

Pranešame, jog Lietuvos Respublikos ambasadoje Sakartvele atnaujinamas Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos piliečių šeimos narių ir oficialių delegacijų prašymų išduoti vizą priėmimas. Dokumentų pateikimui išankstinė registracija yra būtina.

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos ambasados Sakartvele (Gruzijoje) Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai komisija 2020 m. birželio 5 d. protokolu Nr. 3 pritarė projekto paraiškai „Turizmo plėtros skatinimas Chašurio savivaldybėje perduodant Lietuvos patirtį“. Vykdytojas – Public Movement Multinational Georgia (PMMG) (liet. Visuomeninis judėjimas - daugiatautis Sakartvelas).

Sakartvelo Vyriausybei atšaukus nepaprastąją padėtį, nuo gegužės 25 d. Lietuvos ambasada Sakartvele atnaujina Lietuvos Respublikos piliečių, norinčių gauti ar pasikeisti asmens dokumentą, priėmimą. Laikantis saugumo reikalavimų, asmenys bus priimami tik iš anksto susitarus dėl priėmimo el. paštu ([email protected]) arba telefonu (+995 32 291 60 56). 

Konsulinės naujienos »

Informuojame, jog Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų lėktuvas „Spartan“ gegužės 14-15 d. pristatys Lietuvos Respublikos teikiamą humanitarinę pagalbą Armėnijai ir Sakartvelui. Šiuo metu yra ieškoma galimybių, kad į Lietuvą grįžtantis lėktuvas parskraidintų ir Lietuvos Respublikos piliečius, įstrigusius šiose šalyse ir negalinčius išvykti.

Lietuvos Respublikos ambasados Gruzijoje Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai komisija 2020 m. balandžio 17 d. protokolu Nr. 2 pritarė šioms projektų paraiškoms:

Prieš artėjantį ortodoksų Velykų savaitgalį Sakartvelo Vyriausybė griežtina karantino sąlygas:

Pranešame, jog balandžio 1 d. Vyriausybei priėmus sprendimą griežtinti atvykimo į Lietuvą tvarką, nuo balandžio 4 dienos pagalba piliečiams grįžti į Lietuvą bus teikiama tik išimtiniais atvejais.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata