Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +995 32 2 912 933; for appointments and consular issues call: +995 32 291 60 56
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Sakartvelo Vyriausybei atšaukus nepaprastąją padėtį, nuo gegužės 25 d. Lietuvos ambasada Sakartvele atnaujina Lietuvos Respublikos piliečių, norinčių gauti ar pasikeisti asmens dokumentą, priėmimą. Laikantis saugumo reikalavimų, asmenys bus priimami tik iš anksto susitarus dėl priėmimo el. paštu ([email protected]) arba telefonu (+995 32 291 60 56). 

Konsulinės naujienos »

Informuojame, jog Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų lėktuvas „Spartan“ gegužės 14-15 d. pristatys Lietuvos Respublikos teikiamą humanitarinę pagalbą Armėnijai ir Sakartvelui. Šiuo metu yra ieškoma galimybių, kad į Lietuvą grįžtantis lėktuvas parskraidintų ir Lietuvos Respublikos piliečius, įstrigusius šiose šalyse ir negalinčius išvykti.

Lietuvos Respublikos ambasados Gruzijoje Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai komisija 2020 m. balandžio 17 d. protokolu Nr. 2 pritarė šioms projektų paraiškoms:

Prieš artėjantį ortodoksų Velykų savaitgalį Sakartvelo Vyriausybė griežtina karantino sąlygas:

Pranešame, jog balandžio 1 d. Vyriausybei priėmus sprendimą griežtinti atvykimo į Lietuvą tvarką, nuo balandžio 4 dienos pagalba piliečiams grįžti į Lietuvą bus teikiama tik išimtiniais atvejais.

Konsulinės naujienos »

Nuo antradienio, kovo 31 dienos, 8.00 val., Sakartvele skelbiamas karantinas:

Konsulinės naujienos »

Sakartvelo Vyriausybė paskelbė apie iš Tbilisio į Europos miestus organizuojamus oro linijų bendrovės „Georgian Airways“ skrydžius, skirtus Sakartvelo piliečius parskraidinti namo:

Konsulinės naujienos »

Iki balandžio 21 dienos Sakartvele paskelbta nepaprastoji padėtis. Ką reikėtų žinoti:

Konsulinės naujienos » Lietuviai Gruzijoje »

Informuojame, kad Latvijos oro linijos „AirBaltic“ organizuoja skrydį Tbilisis–Ryga, iš Sakartvelo negalintiems grįžti Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiams bei nuolatinio rezidento statusą šiose valstybėse turintiems asmenims.

Konsulinės naujienos »

Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija atstovybėse baigiama 2020 m. kovo 17 d. 18:00 val. Lietuvos laiku.

Konsulinės naujienos »

Informuojame, kad visose Lietuvos Respublikos atstovybėse, pradedama piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje).

Konsulinės naujienos »

Remiantis Sakartvelo (Gruzijos) institucijų rekomendacijomis dėl susidariusios padėties, susijusios su COVID-19 (naujojo koronaviruso) protrūkio grėsme bei vadovaujantis Lietuvos Respublikos (LR) užsienio reikalų ministerijos Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimu dėl koronaviruso (Covid-19) plitimo prevencijos priemonių, Lietuvos Respublikos ambasada Sakartvele nusprendė imtis papildomų saugos priemonių ir laikinai sustabdyti vizų paraiškų priėmimą bei registraciją naujiems vizitams nuo 2020 m. kovo 16 d. iki atskiro pranešimo.

Prašome sekti informaciją mūsų puslapyje (https://ge.mfa.lt/) ir dėl registracijos kreiptis atnaujinus prašymų išduoti vizą priėmimą.

Konsulinės naujienos »

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimu dėl koronaviruso (Covid-19) plitimo prevencijos priemonių ir Sakartvelo Vyriausybės rekomendacijomis, Lietuvos Respublikos ambasados Sakartvele konsuliniame skyriuje nuo 2020 m. kovo 16 d. iki atskiro pranešimo bus teikiama tik skubi konsulinė pagalba, taip pat laikinai stabdomas vizų paraiškų priėmimas bei registracija naujiems vizitams.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata