Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +995 32 2 912 933; for appointments and consular issues call: +995 32 291 60 56
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Ambasada Sakartvele laikinai teiks tik skubią konsulinę pagalbą

Sukurta 2020.03.13 / Atnaujinta 2020.03.26 11:32

Remiantis Sakartvelo (Gruzijos) institucijų rekomendacijomis dėl susidariusios padėties, susijusios su COVID-19 (naujojo koronaviruso) protrūkio grėsme bei vadovaujantis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimu dėl koronaviruso (Covid-19) plitimo prevencijos priemonių, Lietuvos Respublikos ambasada Sakartvele nusprendė imtis papildomų saugos priemonių ir nuo 2020 m. kovo 16 d. iki atskiro pranešimo konsuliniame skyriuje bus teikiama tik skubi konsulinė pagalba. 

Prašome atkreipti dėmesį, jog reikalinga informacija ir toliau bus teikiama tiek telefonu, tiek el. paštu įprastine tvarka.

LR piliečiams neatidėliotina konsulinė pagalba ir toliau bus teikiama, tačiau prieš atvykstant į ambasadą prašome apie tai informuoti telefonu arba el. paštu ([email protected]).

Lietuvius, esančius Sakartvele, prašome atkreipti dėmesį į LR užsienio reikalų ministerijos pateiktas rekomendacijas dėl kelionių į užsienį ir buvimo užsienio valstybėse. LR Vyriausybei nusprendus imtis griežtesnių priemonių COVID-19 situacijos suvaldymui, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja piliečiams atidėti visas keliones ir artimiausią mėnesį nevykti į užsienio valstybes. Esantiems užsienio šalyse rekomenduojame imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus ir jų laikytis.

Primename, kad apie savo buvimą Sakartvele ir savo kontaktinius duomenis galite pateikti LR ambasadai Sakartvele: [email protected].

Kelionės rekomendaciją konkrečiai valstybei galite pasitikrinti https://keliauk.urm.lt puslapyje.

Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja parsisiųsti programėlę „Keliauk saugiai“ ir gauti aktualią konsulinę informaciją bei tiesioginius Ministerijos pranešimus esant krizinei situacijai užsienio šalyje - iOS: https://goo.gl/dOxeli, Android: https://goo.gl/rPwrfx.

Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas +37052362444 (WhatsApp: +37052362444), el. paštas  [email protected].

Daugiau informacijos dėl COVID-19 ir rekomendacijų gyventojams galite rasti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Pasaulio sveikatos organizacijos interneto svetainėse. „Karštoji linija“ – gyventojai gali konsultuotis telefonu 8 618 79984 (visą parą konsultuoja Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai).

Naujienlaiškio prenumerata