Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +995 32 2 912 933;konsuliniais klausimais skambinti: +995 32 291 60 56
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadorius A. Kalindra įteikė skiriamųjų raštų kopijas Sakartvelo užsienio reikalų ministrui

Sukurta 2020.10.28 / Atnaujinta 2020.10.30 07:41
  Ambasadorius A. Kalindra įteikė skiriamųjų raštų kopijas Sakartvelo užsienio reikalų ministrui

  Spalio 28 d. naujai paskirtas Lietuvos Respublikos ambasadorius Sakartvele Andrius Kalindra įteikė skiriamųjų raštų kopijas Sakartvelo užsienio reikalų ministrui Davit Zalkaliani.

  Po skiriamųjų raštų kopijų įteikimo ceremonijos vykusio dvišalio susitikimo metu ambasadorius Andrius Kalindra dar kartą pabrėžė, kad Lietuva tvirtai ir nuosekliai remia Sakartvelo suverenitetą ir teritorinį vientisumą. Ambasadorius pabrėžė puikius Lietuvos-Sakartvelo dvišalius santykius ir pažymėjo, kad Lietuvos Respublika pasirengusi tęsti aktyvų dvišalį politinį dialogą aukščiausiu lygiu bei toliau stiprinti bendradarbiavimą ekonomikos, kultūros, švietimo, inovacijų, atsinaujinančios energetikos, istorinės atminties ir kitose srityse.

  Lietuvos ambasadoriaus teigimu, Lietuva aktyviai remia Sakartvelo europinės ir euroatlantinės integracijos siekius, ypatingą dėmesį skirdama Europos Sąjungos ir Sakartvelo Asociacijos susitarimo, įskaitant jo išsamios ir visapusiškos laisvosios prekybos erdvės dalį, įgyvendinimui. Lietuva vertina Sakartvelo aktyvų dalyvavimą Europos Sąjungos Rytų partnerystės iniciatyvoje bei šalies indėlį, siekiant toliau plėtoti šią iniciatyvą.

  Susitikimo dalyviai aptarė saugumo situaciją regione, įskaitant ir situaciją Kalnų Karabache, pažymėdami, kad tarptautinei ir regioninei taikai pasiekti yra būtinos tarptautinės bendruomenės konsoliduotos pastangos.

  Naujienlaiškio prenumerata