Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA GRUZIJOJE (SAKARTVELE)

Adresas: Krtsanisi 29, Tbilisi GE-0114, GEORGIA

plačiau »

Tel. +995 32 2 912 933; for appointments and consular issues call: +995 32 291 60 56
El. paštas

Informaciją apie Jaunųjų profesionalų programą „Kurk Lietuvai“ dalyvių atranką

Sukurta 2016.06.03 / Atnaujinta 2017.01.19 15:33

Jaunųjų profesionalų programą „Kurk Lietuvai“ - tai pirmoji ir kol kas vienintelė profesinio tobulinimo ir gerosios  užsienio praktikos pritaikymo programa Lietuvoje, kuri suteikia galimybę jauniems profesionalams savo žiniomis ir idėjomis prisidėti prie modernios Lietuvos ateities kūrimo.

2012 m. prasidėjusi JPP „Kurk Lietuvai“ kasmet kviečia jaunus profesionalus dalyvauti programoje. 12 programos mėnesių „Kurk Lietuvai“ dalyviai konsultuoja viešojo sektoriaus institucijas Lietuvos įvaizdžio gerinimo, konkurencingumo didinimo, verslumo skatinimo, tiesioginių užsienio investicijų pritraukimo ir kitais klausimais.

 

Šių metų dalyvių atranka baigiasi birželio 16 dieną, todėl labai kviečiame jus dalintis informacija apie atranką su visais, kam tai galėtų būti aktualu.

 

Dalintis galite skambučiais ar laiškais, o mes kviečiame nepamiršti ir socialinių tinklų! Prisegame trumpą mūsų socialių medijų kampanijos aprašymą – galite drąsiai juo dalintis. Taip pat prisegame aiškų programos reikalavimų ir teikiamų galimybių gidą – juo taip pat galite dalintis!

 

Dalyvių atrankos anketą rasite štai čia: http://kurklt.lt/atranka/.

 

Daugiau informacijos apie programą:

·         88% dalyvių teigia, kad JPP buvo pagrindinė priežastis grįžti į Lietuvą.

·         25% lieka dirbti viešajame sektoriuje, o Lietuvoje lieka apie 72% dalyvių.

·         Ad hoc reaguojama į aktualiausias institucijų valdymo srityse kylančias problemas.

·         Diegiamas projektinis valdymas.

·         Orientacija į rezultatus, o ne į procesus.

·         2015 m. kartos dalyviai apskaičiavo, kad vien 2014-2015 m. įgyvendintų projektų ekonominė nauda yra didesnė nei 10 mln. EUR.

·         UNESCO tyrime „Diasporos jaunimo įsitraukimo skatinimas“ JPP išskiriama kaip sektinas pavyzdys kitoms šalims, siekiančioms įtraukti diasporos jaunimą į valstybės gyvenimą.

Naujienlaiškio prenumerata