Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +995 32 2 912 933;konsuliniais klausimais skambinti: +995 32 291 60 56
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Informuojame, jog nuo gegužės 31 d. pradedama registracija vizų paraiškų pateikimui Lietuvos Respublikos ambasadoje Sakartvele liepos mėnesiui. Registracija vykdoma per KONSREG - lankytojų išankstinės registracijos sistemą. Norintieji užsiregistruoti turės pateikti savo vardą, pavardę, tel. numerį, el. pašto adresą bei nurodyti vizos tipą. Užsiregistravus į nurodytą el. pašto dėžutę ateis automatinis registracijos patvirtinimas. Daugiau informacijos rasite čia. Kilus klausimams taip pat galite rašyti [email protected].

Konsulinės naujienos »

Migracijos departamentas informuoja, kad kvota, nustatyta užsieniečiams, kurie atvyksta į Lietuvos Respubliką dirbti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojais, netrukus bus išnaudota. Išnaudojus kvotą, darbdaviai, norintys pasikviesti darbuotojų (vairuotojų) iš trečiųjų šalių, privalės kreiptis į Užimtumo tarnybą dėl Lietuvos darbo rinkos poreikių įvertinimo.

Ekonomika ir verslas » Konsulinės naujienos »

Seimas kovo 23 dieną priėmė įstatymo pataisas, kuriomis remiantis, notarai gali atlikti notarinius veiksmus klientui ne tik esant biure, bet ir nuotoliniu būdu.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Gruzijoje »
2021 04 21_kreipimasis_maketas_01 (003).jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė kreipiasi į pasaulio lietuvius, kviesdama paraginti savo artimuosius Lietuvoje pasiskiepyti.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Gruzijoje »
Kovo 17 d. FB afiša.png

Kovo 17 d. Migracijos informacijos centro „Renkuosi Lietuvą“ bei Užimtumo tarnybos specialistai nuotolinės paskaitos metu Sakartvele gyvenantiems lietuviams pateikė aktualią informaciją apie grįžimą gyventi į Lietuvą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Gruzijoje »

Informuojame, jog nuo šiol registracija konsulinėms paslaugoms Lietuvos Respublikos ambasadoje Sakartvele bus vykdoma lankytojų elektroninės registracijos sistemoje. Registruojantis pirmą kartą, lankytojas turės susikurti paskyrą. Neradus norimos paslaugos ar kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis el. paštu [email protected].  

Konsulinės naujienos » Lietuviai Gruzijoje »
Lituanistinio-ugdymo-forumas-2021-03-12-1920x1080.jpg

Maloniai kviečiame dalyvauti 2021 m. kovo 12 d. (penktadienį) pirmą kartą rengiamame nuotoliniame Lituanistinio ugdymo forume. Renginys skirtas lietuviškosios tapatybės ir lietuvių kalbos išsaugojimo bei lituanistinio ugdymo diasporoje klausimams aptarti. 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Gruzijoje »

Informuojame, jog nuo 2021 m. vasario 1 d. Sakartvele keičiasi atvykimo į šalį apribojimai bei panaikinami kai kurie su Covid-19 susiję apribojimai šalies viduje.

Konsulinės naujienos »

Informuojame, jog registracija vizų paraiškų pateikimui Lietuvos Respublikos ambasadoje Sakartvele nuo šiol bus vykdoma per KONSREG - lankytojų išankstinės registracijos sistemą. Norintieji užsiregistruoti turės pateikti savo vardą, pavardę, tel. numerį, el. pašto adresą bei nurodyti vizos tipą. Užsiregistravus į nurodytą el. pašto dėžutę ateis automatinis registracijos patvirtinimas. Daugiau informacijos rasite čia. Kilus klausimams taip pat galite rašyti [email protected].

Konsulinės naujienos »

Informuojame, jog Sakartvelo vyriausybės sprendimu, užsieniečiams, kurie Sakartvele teisėtai lankėsi iki 2020 m. kovo 14 d. ir negalėjo išvykti iš šalies pasibaigus teisėto buvimo laikotarpiui dėl su koronavirusu susijusių apribojimų, teisėtas buvimas šalyje buvo pratęstas iki 2021 m. liepos 1 d.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Gruzijoje »

Informuojame, jog nuo gruodžio 16 d. 00 val. Lietuvoje griežtinamos Covid-19 pandemijos valdymo priemonės:

Konsulinės naujienos »

Informuojame, jog nuo gruodžio 14 d. ambasada atnaujina iš anksto užsiregistravusiųjų lankytojų priėmimą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Gruzijoje »

Užsienio reikalų ministerija, siekdama geriau pažinti diasporą, sužinoti užsienyje gyvenančių lietuvių nuomonę apie lietuviškos tapatybės, ryšių su Lietuva išlaikymą ir stiprinimą bei grįžimo galimybes, vykdo metinę užsienio lietuvių nuomonės apklausą internetu.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Gruzijoje »

Informuojame, jog Sakartvelo vyriausybės sprendimu, užsieniečiams, kurie Sakartvele teisėtai lankėsi iki 2020 m. kovo 14 d. ir negalėjo išvykti iš šalies pasibaigus teisėto buvimo laikotarpiui dėl su koronavirusu susijusių apribojimų, teisėtas buvimas šalyje buvo pratęstas tik iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Gruzijoje »

Nuo gruodžio 2 d. iki atskiro pranešimo ambasada dirba nuotoliniu būdu. Konsuliniais klausimais prašome kreiptis el. paštu [email protected], nurodę savo telefono numerį, mes su jumis susisieksime.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Gruzijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata