Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +995 32 2 912 933; for appointments and consular issues call: +995 32 291 60 56
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

2020 m. spalio 25 d. vyks antrasis Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų turas. Registracija balsavimui paštu Sakartvele bus vykdoma iki spalio 15 d. Balsavimui ambasadoje galite registruotis iki pat antrojo rinkimų turo dienos (spalio 25 d.).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Gruzijoje »
95359_b3eebb46c4d65e3b271a399ec6d1e108.jpg

Informuojame, jog išankstinis balsavimas 2020 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose, neturintiems galimybės balsuoti spalio 11 d., bus vykdomas spalio 6, 8 ir 9 dienomis 10-12 val. bei 14-16 val. Rinkimų dieną (spalio 11 d.) Lietuvos piliečiai ambasadoje laukiami nuo 10 iki 21 val.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Gruzijoje »

Nuo liepos 27 d. Lietuvos Respublikos ambasada Sakartvele atnaujina prašymų išduoti nacionalinę bei Šengeno vizą priėmimą (atsižvelgiant į saugumo rekomendacijas per dieną bus priimama mažiau paraiškų).

Konsulinės naujienos »

Pranešame, jog Lietuvos Respublikos ambasadoje Sakartvele atnaujinamas Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos piliečių šeimos narių ir oficialių delegacijų prašymų išduoti vizą priėmimas. Dokumentų pateikimui išankstinė registracija yra būtina.

Konsulinės naujienos »

Sakartvelo Vyriausybei atšaukus nepaprastąją padėtį, nuo gegužės 25 d. Lietuvos ambasada Sakartvele atnaujina Lietuvos Respublikos piliečių, norinčių gauti ar pasikeisti asmens dokumentą, priėmimą. Laikantis saugumo reikalavimų, asmenys bus priimami tik iš anksto susitarus dėl priėmimo el. paštu ([email protected]) arba telefonu (+995 32 291 60 56). 

Konsulinės naujienos »

Pranešame, jog balandžio 1 d. Vyriausybei priėmus sprendimą griežtinti atvykimo į Lietuvą tvarką, nuo balandžio 4 dienos pagalba piliečiams grįžti į Lietuvą bus teikiama tik išimtiniais atvejais.

Konsulinės naujienos »

Nuo antradienio, kovo 31 dienos, 8.00 val., Sakartvele skelbiamas karantinas:

Konsulinės naujienos »

Sakartvelo Civilinės aviacijos agentūra paskelbė apie iš/į Sakartvelą organizuojamus skrydžius:

Konsulinės naujienos »

Iki balandžio 21 dienos Sakartvele paskelbta nepaprastoji padėtis. Ką reikėtų žinoti:

Konsulinės naujienos » Lietuviai Gruzijoje »

Informuojame, kad Latvijos oro linijos „AirBaltic“ organizuoja skrydį Tbilisis–Ryga, iš Sakartvelo negalintiems grįžti Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiams bei nuolatinio rezidento statusą šiose valstybėse turintiems asmenims.

Konsulinės naujienos »

Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija atstovybėse baigiama 2020 m. kovo 17 d. 18:00 val. Lietuvos laiku.

Konsulinės naujienos »

Informuojame, kad visose Lietuvos Respublikos atstovybėse, pradedama piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje).

Konsulinės naujienos »

Remiantis Sakartvelo (Gruzijos) institucijų rekomendacijomis dėl susidariusios padėties, susijusios su COVID-19 (naujojo koronaviruso) protrūkio grėsme bei vadovaujantis Lietuvos Respublikos (LR) užsienio reikalų ministerijos Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimu dėl koronaviruso (Covid-19) plitimo prevencijos priemonių, Lietuvos Respublikos ambasada Sakartvele nusprendė imtis papildomų saugos priemonių ir laikinai sustabdyti vizų paraiškų priėmimą bei registraciją naujiems vizitams nuo 2020 m. kovo 16 d. iki atskiro pranešimo.

Prašome sekti informaciją mūsų puslapyje (https://ge.mfa.lt/) ir dėl registracijos kreiptis atnaujinus prašymų išduoti vizą priėmimą.

Konsulinės naujienos »

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimu dėl koronaviruso (Covid-19) plitimo prevencijos priemonių ir Sakartvelo Vyriausybės rekomendacijomis, Lietuvos Respublikos ambasados Sakartvele konsuliniame skyriuje nuo 2020 m. kovo 16 d. iki atskiro pranešimo bus teikiama tik skubi konsulinė pagalba, taip pat laikinai stabdomas vizų paraiškų priėmimas bei registracija naujiems vizitams.

Konsulinės naujienos »
Korona naujas - Copy.jpg

Sakartvelo sveikatos apsaugos ministerija vasario 26 dieną patvirtino pirmąjį užsikrėtimo COVID19 virusu atvejį šalyje. Užsikrėtęs Sakartvelo pilietis, kuris prieš tai lankėsi Irane ir grįžo per Azerbaidžaną, yra gydomas karantino sąlygomis. Vietos institucijų teigimu, jis buvo patikrintas pasienyje su Azerbaidžanu ir iš karto nuvežtas į ligoninę.

Vadovaujantis Pasaulio sveikatos organizacijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis, siūlome imtis šių higienos ir saugumo priemonių:

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata