Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA GRUZIJOJE (SAKARTVELE)

Adresas: Krtsanisi 29, Tbilisi GE-0114, GEORGIA

plačiau »

Tel. +995 32 2 912 933; for appointments and consular issues call: +995 32 291 60 56
El. paštas

Kultūrinės veiklos finansavimo konkursai

Sukurta 2015.09.15 / Atnaujinta 2015.09.15 09:30

Gerbiamieji,

atkreipiame Jūsų dėmesį: Lietuvos kultūros taryba (LKT) skelbia net 25 naujus konkursus Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų paraiškoms teikti. Kultūros ir meno sričių projektų paraiškos bus priimamos nuo rugsėjo 15 iki spalio 19 dienos.

Maloniai kviečiame visas organizacijas, kurios savo veikloje numato kultūrinę veiklą, aktyviai naudotis LKT teikiamomis finansavimo galimybėmis. Siūlydami susipažinti su visų konkursų turiniu, atkreipiame Jūsų dėmesį į mėgėjų meno, etninės kultūros ir tautodailės, kultūros edukacijos, tarpsritinių projektų kryptis.

Teikiamo viso projekto poreikio sąmata turi būti ne mažesnė nei 2500 EUR, iš Fondo lėšų prašoma finansuoti suma turi būti ne mažesnė nei 2000 EUR, muzikos ir literatūros kūrinių leidybos, įskaitant jų vertimą, kūrinių rašymą, redagavimą, gamybą, platinimą ir skaitmeninimą, projektų atveju – 1750 EUR, išskyrus, kai finansavimo sąlygose yra nustatyta kitaip.

Atkreipiame dėmesį, kad paraiškas gali teikti juridiniai asmenys, registruoti vienoje iš Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės valstybių narių. Finansavimo gavimo metu jo gavėjas privalo turėti įsisteigimo ar įregistravimo vietą Lietuvos Respublikoje, todėl užsienio lietuvių organizacijas maloniai kviečiame surasti kultūrinės veiklos partnerius Lietuvoje ir organizuoti puikius bendrus renginius.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad Fondo lėšos nėra skiriamos projektų tapačioms veiklų išlaidoms padengti, kurioms įgyvendinti buvo skirtos Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo lėšos bei lėšos iš kitų šaltinių (valstybės, savivaldybių ar Europos Sąjungos lėšų). Taryba, siekdama įgyvendinti šią Gairių nuostatą, teisės aktų nustatyta tvarka bendradarbiauja su kitomis valstybės institucijomis ir įstaigomis, teikiančiomis finansavimą kultūros ar meno projektams.

Visą konkursų sąrašą, projektų teikimo gaires, konkursų sąlygas ir kitą naudingą informaciją galima rasti Lietuvos kultūros tarybos internetinėje svetainėje: http://www.ltkt.lt/projektu-finansavimas/konkursai.

Naujienlaiškio prenumerata