Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA GRUZIJOJE (SAKARTVELE)

Adresas: Krtsanisi 29, Tbilisi GE-0114, GEORGIA

plačiau »

Tel. +995 32 2 912 933; for appointments and consular issues call: +995 32 291 60 56
El. paštas

Lietuva ir Austrija padės Gruzijai stiprinti energetikos sektorių

Sukurta 2016.03.30 / Atnaujinta 2016.03.30 13:40
  Lietuva ir Austrija padės Gruzijai stiprinti energetikos sektorių

  Kovo 30 d. atidarymo konferencija prasidėjo, Lietuvos ir Austrijos laimėtas, Europos Sąjungos ES Dvynių programos projektas „Gruzijos Nacionalinės energetikos ir vandens tiekimo reguliavimo komisijos (GNERC) norminių išlaidų audito ir rinkos stebėsenos gebėjimų stiprinimas".

  Atidaryme kalbėjęs, Lietuvos ambasadorius Giedrius Puodžiūnas pažymėjo, kad puikūs Lietuvos ir Gruzijos santykiai, netolima Lietuvos patirtis reformuojant energetikos sektorių bei Austrijos tradicijos užtikrins sklandų ir efektyvų projekto vykdymą, bei prisidės prie tolygaus Gruzijos ekonomikos vystymosi ir euroatlantinės integracijos.

  Projekto tikslas – sustiprinti Gruzijos institucinę bazę, siekiant įgyvendinti Gruzijos energetikos rinkos reguliavimą pagal ES acquis. Projekto veiklomis siekiama sustiprinti GNERC, kaip nepriklausomo reguliuotojo, gebėjimus elektros sektoriuje. Gruzijos ekspertai bus supažindinti su teoriniais ir praktiniais auditų atlikimo aspektais bei energetikos rinkos priežiūros aspektais.

  Dvynių projektais (angl. Twinning) siekiama keistis ES valstybių narių reformų patirtimi su šalimis naudos gavėjomis ir taip jų valdymo sistemas priartinti prie ES standartų.

  Naujienlaiškio prenumerata