Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA GRUZIJOJE (SAKARTVELE)

Adresas: Krtsanisi 29, Tbilisi GE-0114, GEORGIA

plačiau »

Tel. +995 32 2 912 933; for appointments and consular issues call: +995 32 291 60 56
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Balsavimas sakartvele(1).png

Lietuvos Respublikos piliečiai, kurie gegužės 26 dieną vyksiančiuose rinkimuose į Europos Parlamentą ir pakartotiniame balsavime Respublikos Prezidento rinkimuose ketina balsuoti Gruzijoje (Sakartvele), kviečiami registruotis elektroninėje sistemoje adresu https://www.rinkejopuslapis.lt/elektronine-registracija.

Lietuviai Gruzijoje »
IMG-6611.jpg

Lietuviai, gyvenantys Sakartvele, šalies narystės Europos Sąjungoje 15 metų jubiliejų ir pilietiškai svarbaus mėnesio pradžią gegužės 1 dieną paminėjo susitikimu su Tbilisyje apsilankiusiu kunigu Ričardu Doveika. Bendruomenės nariai diskutavo apie pilietiškumą, asmens pareigą rūpintis ne tik savo namais, bendruomene, bet ir tuo, kas yra šalia jų.

Lietuviai Gruzijoje »
88424_95035b1e9cff36fe42804ceb5a65cce2.png

Jau veikia rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninė registracija. Jeigu Jūs gyvenate užsienio valstybėje ar joje būsite 2019 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimų ir 2019 m. gegužės 26 d. rinkimų į Europos Parlamentą dienomis, prisijunkite prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemos.

Lietuviai Gruzijoje »
1.jpg

Lietuvos ambasada Tbilisyje, 2019-aisiais mininti šimtmetį, vasario 25 dieną Tbilisio nacionaliniame archyve surengė diskusiją apie valstybių nueitą kelią, Sakartvelo (Gruzijos) užduotis kuriant europinę valstybę. Po diskusijos atidaryta Lietuvos centrinio valstybės archyvo parengta paroda, pasakojanti apie atstovybės Užkaukazėje įkūrimo aplinkybes, Lietuvos ir Sakartvelo ryšius ir bendradarbiavimą per pastarąjį šimtmetį.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Gruzijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Lietuvos ambasada Sakartvele šiuo metu neturi duomenų, kad dujų sprogimo Tbilisio Didi Digomi rajono Avtandilo gatvės name metu būtų nukentėję Lietuvos piliečiai.

Lietuviai Gruzijoje »
3.jpg

Tbilisyje esančiuose „Kaukazo namuose“ lapkričio 6 dieną pristatyta lietuvių rašytojo Antano Vienuolio knyga „Užkeiktieji vienuoliai“, išleista kartvelų (gruzinų) kalba.

Lietuviai Gruzijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata