Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA GRUZIJOJE (SAKARTVELE)

Adresas: Krtsanisi 29, Tbilisi GE-0114, GEORGIA

plačiau »

Tel. +995 32 2 912 933; for appointments and consular issues call: +995 32 291 60 56
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos ambasada Gruzijoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Gruzijoje 2019 metais

Sukurta 2019.03.05 / Atnaujinta 2019.03.12 14:45
  Lietuvos Respublikos ambasada Gruzijoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Gruzijoje 2019 metais

  2019 m. prioritetai Gruzijoje:

  • Visuomenės informuotumo ir atsparumo stiprinimas;
  • Regionų vystymas ir tvari plėtra;
  • Patirties perdavimas aplinkosaugos srityje;
  • Jaunimo verslumo skatinimas.

  Visiems projektams 2019 metais bus skiriama iki 48 tūkst. eurų.

   

  Siūlomi projektai turi atitikti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2016 m. rugsėjo 21 d. nutarimu Nr. 937 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. lapkričio 15 d. nutarimo Nr. 930 redakcija) patvirtintame Vystomojo bendradarbiavimo tarpinstituciniame veiklos plane nustatytas vystomojo bendradarbiavimo politikos kryptis. Teikiamos paraiškos turi atitikti Europos Sąjungos, Lietuvos ir Gruzijos strateginius susitarimus ir (arba) susitarimus dvišalio bendradarbiavimo srityje.

   

  Projekto paraiškoje privaloma nurodyti bent vieną partnerį Gruzijoje ir pridėti jo sutikimą bendradarbiauti įgyvendinant projektą. Partneris Gruzijoje nėra būtinas, jeigu paraišką teikia Gruzijos subjektas arba tarptautinė organizacija.

   

  Nustatytos formos projektų paraiškas kartu su projekto sąmata (Projekto paraiškos forma ir Projekto paraiškos sąmatos forma) lietuvių arba anglų kalba gali teikti Lietuvos Respublikos ir Gruzijos fiziniai ir juridiniai asmenys, kitos organizacijos ir jų padaliniai elektroniniu paštu [email protected] Kartu su užpildyta, pasirašyta ir nuskenuota projekto paraiška turi būti pateikti visi privalomi ir, jeigu aktualu, papildomi priedai.

  Reikalavimas: turi būti numatytas ne mažesnis nei 20 proc. viso projekto vertės vykdytojo finansinis indėlis arba jo atitikmuo. Šiuo indėliu taip pat gali būti laikomas tarptautinių donorų ar partnerių skiriamas finansavimas.

   

  Projektų paraiškos priimamos iki 2019 m. kovo 24 d. 24.00 val. (įskaitytinai). Pateiktos paraiškos gavimas bus patvirtintas el. laišku. Ambasada pasilieka teisę pratęsti nurodytą terminą.

   

  Paraiškų teikimo, jų vertinimo, atrankos, projektų vykdymo ir teikėjų informavimo tvarka ir kiti reikalavimai yra nustatyti Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo ir humanitarinės pagalbos teikimo tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. vasario 22 d. nutarimu Nr. 129 „Dėl Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, ir Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2017 m. kovo 21 d. įsakymu Nr. V–63 „Dėl Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2014 m. balandžio 17 d. įsakymo Nr. V-62 „Dėl Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“ (galiojanti suvestinė redakcija nuo 2017-09-14).

  Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis elektroninio pašto adresu [email protected] arba apsilankykite https://orangeprojects.lt/lt/teisine-informacija.  

   

  Naudinga informacija:

  Vystomojo bendradarbiavimo projekto paraiškos turinio vertinimo forma

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Naujienlaiškio prenumerata