Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +995 32 2 912 933;konsuliniais klausimais skambinti: +995 32 291 60 56
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos ambasada Gruzijoje papildomai kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Gruzijoje 2019 metais.

Sukurta 2019.06.21 / Atnaujinta 2019.06.21 15:26

Tematika:

  • regionų vystymas ir plėtra (akcentuojant strateginį planavimą);

Papildomiems projektams 2019 metais skiriama 6700 eurų.

Siūlomi projektai turi atitikti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2016 m. rugsėjo 21 d. nutarimu Nr. 937 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. rugsėjo 19 d. nutarimo Nr. 961 redakcija) patvirtintame Vystomojo bendradarbiavimo tarpinstituciniame veiklos plane nustatytas vystomojo bendradarbiavimo politikos kryptis. Teikiamos paraiškos turi atitikti Europos Sąjungos, Lietuvos ir Gruzijos strateginius susitarimus ir (arba) susitarimus dvišalio bendradarbiavimo srityje.

Projekto paraiškoje privaloma nurodyti bent vieną partnerį Gruzijoje ir pridėti jo sutikimą bendradarbiauti įgyvendinant projektą. Partneris Gruzijoje nėra būtinas, jeigu paraišką teikia Gruzijos subjektas arba tarptautinė organizacija.

Nustatytos formos projektų paraiškas kartu su projekto sąmata (Projekto paraiškos forma (su priedais) ir Projekto paraiškos sąmatos forma) lietuvių arba anglų kalba gali teikti Lietuvos Respublikos ir Gruzijos fiziniai ir juridiniai asmenys, kitos organizacijos ir jų padaliniai elektroniniu paštu [email protected] . Kartu su užpildyta, pasirašyta ir nuskenuota projekto paraiška turi būti pateikti visi privalomi ir, jeigu aktualu, papildomi priedai.

Reikalavimas: turi būti numatytas ne mažesnis nei 20 proc. viso projekto vertės vykdytojo finansinis indėlis arba jo atitikmuo. Šiuo indėliu taip pat gali būti laikomas tarptautinių donorų ar partnerių skiriamas finansavimas.

Projektų paraiškos priimamos iki 2019 m. liepos 7 d. 24.00 val. (Gruzijos laiku) (įskaitytinai). Pateiktos paraiškos gavimas bus patvirtintas el. laišku. Ambasada pasilieka teisę pratęsti nurodytą terminą.

Paraiškų teikimo, jų vertinimo, atrankos, projektų vykdymo ir teikėjų informavimo tvarka ir kiti reikalavimai yra nustatyti Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo ir humanitarinės pagalbos teikimo tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. kovo 26 d. nutarimu Nr. 278 (aktuali redakcija 2019 m. balandžio 3 d. LRV nutarimo Nr. 301) ir Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2019 m. birželio 12 d. įsakymu Nr. V-170.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis elektroninio pašto adresu [email protected] arba apsilankykite https://orangeprojects.lt/lt/teisine-informacija

Naudinga informacija:

Vystomojo bendradarbiavimo projekto paraiškos turinio vertinimo forma

Naujienlaiškio prenumerata