Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +995 32 2 912 933;konsuliniais klausimais skambinti: +995 32 291 60 56
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Svarbi informacija darbdaviams. Kvota, nustatyta užsieniečiams, kurie atvyksta į Lietuvos Respubliką dirbti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojais, netrukus bus išnaudota

Sukurta 2021.05.06 / Atnaujinta 2021.05.06 10:19

Migracijos departamentas informuoja, kad kvota, nustatyta užsieniečiams, kurie atvyksta į Lietuvos Respubliką dirbti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojais, netrukus bus išnaudota. Išnaudojus kvotą, darbdaviai, norintys pasikviesti darbuotojų (vairuotojų) iš trečiųjų šalių, privalės kreiptis į Užimtumo tarnybą dėl Lietuvos darbo rinkos poreikių įvertinimo.

Darbdaviai, kurie planuoja pateikti tarpininkavimo raštus dėl leidimų laikinai gyventi ar nacionalinių vizų išdavimo trečiųjų šalių piliečiams, jau dabar turėtų ruoštis kreiptis ir į Užimtumo tarnybą dėl sprendimo dėl užsieniečio atitikties darbo rinkos poreikiams arba leidimo dirbti išdavimo. Vizų tarnybos, nagrinėdamos prašymą išduoti užsieniečiui nacionalinę vizą ar leidimą laikinai gyventi, nustačiusios, kad tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojams skirta kvota jau išnaudota, stabdys prašymo nagrinėjimą ir informuos darbdavius apie pareigą kreiptis į Užimtumo tarnybą. Per 1 mėnesį nesulaukusios Užimtumo tarnybos informacijos, kad užsienietis atitinka darbo rinkos poreikius, vizų tarnybos priims sprendimą atsisakyti išduoti užsieniečiui nacionalinę vizą arba leidimą laikinai gyventi.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Naujienlaiškio prenumerata