Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA GRUZIJOJE (SAKARTVELE)

Adresas: Krtsanisi 29, Tbilisi GE-0114, GEORGIA

plačiau »

Tel. +995 32 2 912 933; for appointments and consular issues call: +995 32 291 60 56
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Lietuvos Respublikos ambasados Gruzijoje Vystomojo bendradarbiavimo komisija 2019 m. rugsėjo 23 d. protokolu Nr. 6 pritarė šiai projekto paraiškai:

Lietuvos Respublikos ambasados Gruzijoje Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai komisija 2019 m. liepos 29 d. protokolu Nr. 5 pritarė šioms projektų paraiškoms:

Atrankos į raštvedžio (-ės) pareigas dalyviams keliami šie reikalavimai:

Tematika:

  • regionų vystymas ir plėtra (akcentuojant strateginį planavimą);

Papildomiems projektams 2019 metais skiriama 6700 eurų.

5.jpg

Tbilisyje gegužės 16 dieną prasidėjo antrasis Lietuvos ir Sakartvelo moterų verslo forumas, kuriame dalyvauja gausi Lietuvos verslininkių ir Parlamento narių delegacija, Sakartvele veikiančių verslo struktūrų, tarptautinių organizacijų atstovės, žurnalistės. Pagrindinis forumo tikslas – paskatinti moteris bendradarbiauti, kurti verslus ir siekti bendrų tikslų įveikiant kylančias kliūtis.

Ekonomika ir verslas »
Balsavimas sakartvele(1).png

Lietuvos Respublikos piliečiai, kurie gegužės 26 dieną vyksiančiuose rinkimuose į Europos Parlamentą ir pakartotiniame balsavime Respublikos Prezidento rinkimuose ketina balsuoti Gruzijoje (Sakartvele), kviečiami registruotis elektroninėje sistemoje adresu https://www.rinkejopuslapis.lt/elektronine-registracija.

Lietuviai Gruzijoje »
IMG-6611.jpg

Lietuviai, gyvenantys Sakartvele, šalies narystės Europos Sąjungoje 15 metų jubiliejų ir pilietiškai svarbaus mėnesio pradžią gegužės 1 dieną paminėjo susitikimu su Tbilisyje apsilankiusiu kunigu Ričardu Doveika. Bendruomenės nariai diskutavo apie pilietiškumą, asmens pareigą rūpintis ne tik savo namais, bendruomene, bet ir tuo, kas yra šalia jų.

Lietuviai Gruzijoje »

Lietuvos Respublikos ambasados Gruzijoje Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai komisija 2019 m. balandžio 24 d. protokolu Nr. 4 pritarė šioms projektų paraiškoms:

84151_9ffb912c14a6ba6e79004363e6f0176e-2.jpg

2019 m. prioritetai Gruzijoje:

  • Visuomenės informuotumo ir atsparumo stiprinimas;
  • Regionų vystymas ir tvari plėtra;
  • Patirties perdavimas aplinkosaugos srityje;
  • Jaunimo verslumo skatinimas.
Ekonomika ir verslas »
88424_95035b1e9cff36fe42804ceb5a65cce2.png

Jau veikia rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninė registracija. Jeigu Jūs gyvenate užsienio valstybėje ar joje būsite 2019 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimų ir 2019 m. gegužės 26 d. rinkimų į Europos Parlamentą dienomis, prisijunkite prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemos.

Lietuviai Gruzijoje »
1.jpg

Lietuvos ambasada Tbilisyje, 2019-aisiais mininti šimtmetį, vasario 25 dieną Tbilisio nacionaliniame archyve surengė diskusiją apie valstybių nueitą kelią, Sakartvelo (Gruzijos) užduotis kuriant europinę valstybę. Po diskusijos atidaryta Lietuvos centrinio valstybės archyvo parengta paroda, pasakojanti apie atstovybės Užkaukazėje įkūrimo aplinkybes, Lietuvos ir Sakartvelo ryšius ir bendradarbiavimą per pastarąjį šimtmetį.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Gruzijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Remiantis Europos Sąjungos reglamentu, kuriuo skatinamas laisvas piliečių judėjimas, nuo 2019 m. vasario 16 d. Europos Sąjungoje tam tikriems viešiesiems dokumentams ir jų patvirtintoms kopijoms netaikomas reikalavimas juos legalizuoti ar tvirtinti apostile. Kai kurie iš šių dokumentų (žr. išskirtus paryškintuoju šriftu) gali būti išduodami kartu su daugiakalbe standartine forma – taip išvengiama reikalavimo pateikti dokumento vertimą; be to, visais atvejais turi būti priimtas bet kurioje Europos Sąjungos valstybėje narėje atliktas patvirtintas vertimas.

Lietuvos ambasada Sakartvele šiuo metu neturi duomenų, kad dujų sprogimo Tbilisio Didi Digomi rajono Avtandilo gatvės name metu būtų nukentėję Lietuvos piliečiai.

Lietuviai Gruzijoje »
IMG-2877.jpg

Lietuvos ambasada Tbilisyje gruodžio 13 dieną surengė Lietuvos ir Sakartvelo (Gruzijos) savivaldybių forumą, kuriame Sakartvelo savivaldybių atstovai buvo supažindinti su Birštono ir Akmenės rajono savivaldybių patirtimi, surengtos interaktyvios idėjų dirbtuvės, pristatyta abiejų šalių virtualios bendradarbiavimo platformos idėja.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata