Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +995 32 2 912 933;konsuliniais klausimais skambinti: +995 32 291 60 56
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Informacija apie naujos nacionalinės vizos prašymo formos užpildymą

Sukurta 2023.07.18 / Atnaujinta 2023.07.18 10:54

Nacionalinės (D) vizos ambasadoje nebeišduodamos. Dėl nacionalinių (D) vizų kreipkitės į Migracijos departamento vizų centrą Tbilisyje.

Asmenys, planuojantys kreiptis dėl nacionalinės vizos Lietuvos Migracijos departamento vizų centre Tbilisyje (https://services.vfsglobal.com/geo/en/ltr/), pirmiausia turi užpildyti nacionalinės vizos prašymo formą ir tik tada užsisakyti. pokalbis vizų centre, nes norint užsiregistruoti pokalbiui vizų centre, reikia nurodyti prašymo išduoti vizą formos numerį.

Prašymo išduoti vizą forma pildoma iš Lietuvos Migracijos departamento interneto svetainės (https://www.migracija.lt/), kur kategorijoje Užsieniečiams skiltyje Norėdami gauti elektroninę paslaugą, pasirinkite savo pilietybę. pažymėkite Sakartvelo (Gruzija), kitame puslapyje pasirinkite Noriu gauti nacionalinę vizą ir pažymėkite Taikyti prašymą, po to atsivėrusiame lange turite įvesti savo el. Į nurodytą elektroninį paštą gausite vienkartinį prisijungimo kodą, kuriuo atsidarysite vizos prašymo formą ir pradėsite ją pildyti.

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha