Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +995 32 2 912 933;konsuliniais klausimais skambinti: +995 32 291 60 56
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasadorius susitiko su naujai išrinkta Dušečio mere

Sukurta 2021.12.03 / Atnaujinta 2021.12.03 09:56
   Lietuvos ambasadorius susitiko su naujai išrinkta Dušečio mere
   Lietuvos ambasadorius susitiko su naujai išrinkta Dušečio mere

   2021 m. gruodžio 3 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Sakartvele Andrius Kalindra apsilankė Dušečio savivaldybėje, kur susitiko su neseniai išrinkta miesto mere Manana Narimanidze.

   Pokalbio metu ambasadorius ir merė aptarė sėkmingą Lietuvos ambasados ir Dušečio savivaldybės bendradarbiavimą, skaičiuojantį jau ne vienerius metus. Dušetyje buvo surengti įvairūs kultūros renginiai - paveikslų bei fotografijų parodos, koncertai ir kūrybinės dirbtuvės. Verta paminėti, kad nuo 2017 metų Dušetyje veikia Lietuvos kultūros centras. Tikimasi, kad Lietuvos Respublikos ambasados ir Dušečio savivaldybės bendradarbiavimas padedant naujajai savivaldybės administracijai tęsis ir ateityje.

   Vizito metu, minint Tarptautinę neįgaliųjų dieną, ambasadorius taip pat įteikė ambasados darbuotojų dovaną Pirmisaantkario Žmonių su negalia pensionatui, esančiam Dušečio savivaldybėje.

   Lietuva Dušečio savivaldybėje taip pat įgyvendino keletą vystomojo bendradarbiavimo projektų. Lietuvos kompanija šalies viduje perkeltų asmenų gyvenvietėje Prezeti yra įrengusi saulės modulių elektrinę, kuri aprūpina elektra vaikų darželį ir kultūros centrą. Pagal kitą projektą saulės modulių elektrinės buvo įrengtos trijose šalies viduje perkeltų asmenų gyvenvietėse už Dušečio ribų.

   Dušečio savivaldybė yra pasirašiusi draugystės ir bendradarbiavimo susitarimus su Šakiais ir Prienais, skatinančius bendradarbiavimą kultūros, švietimo, sporto, verslo, turizmo ir kitose srityse.

   Ambasadorius išsakė pasiryžimą toliau gilinti bendradarbiavimą su Dušečiu, tuo pačiu prisidedant prie žmogiškųjų ryšių tarp Lietuvos ir Sakartvelo savivaldybių stiprinimo.

   Naujienlaiškio prenumerata

   Captcha