Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +995 32 2 912 933;konsuliniais klausimais skambinti: +995 32 291 60 56
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Registracija vizų dokumentų pridavimui vasario ir kovo mėnesiams

Sukurta 2023.01.09 / Atnaujinta 2023.01.09 15:22

Prašome atidžiai ir iki galo susipažinti su pateikta informacija.

Lietuvos Respublikos ambasada informuoja, kad registracija vizų dokumentų pridavimui vasario ir kovo mėnesiams prasidės antradienį, sausio 17 d. 12:00 val. dienos. 

Registracija vyks online registracijos sistemoje Konsreg, adresu https://konsreg.urm.lt/en/visit/register/ge1/Viza

Atkreipiame dėmesį, kad prieš sausio 17 d. 12:00 val. sistemoje gali matytis laisvų vietų dėl aktyvaus testavimo režimo, tačiau atkreipkite dėmesį, kad bet koks bandymas registruotis prieš 12:00 val. dienos bus atšaukiamas automatiškai, o registruojami bus tik tie, kurie registruosis nuo 12:00 val. dienos.

Platformoje galėsite pasirinkti vieną iš trijų kalbų ir užpildyti registracijos laukelį, įrašydami savo duomenis. Laisvos vietos bus pažymėtos žaliai, užimtos – raudonai. Naudojantis vienu el. pašto adresu bus galima užsiregistruoti tik vienam žmogui, tik vienas žmogus galės užsiregistruoti ir naudojant tą patį IP adresą. Sėkmingos registracijos atveju platforma parodys pranešimą apie sėkmingą registraciją jūsų pasirinkta kalba. Jei registracijos pabaigoje šio teksto nesimato – registracija buvo nesėkminga ir reikėtų bandyti dar kartą.

Po registracijos būtinai pasitikrinkite registracijos metu nurodyto el. pašto dėžutę, nes sistema gali paprašyti dar kartą patvirtinti registraciją, paspaudžiant atsiųstą nuorodą, ką bus galima padaryti tik per 30 min. nuo registracijos, kitu atveju registracija bus atšaukiama. Jei tokio tipo laiško negausite, reiškia, kad nieko papildomai daryti nereikia.

Apie bet kokius pakeitimus (vizito atšaukimą,), atliktus po registracijos patvirtinimo, prašome laiku informuoti ambasadą el. paštu arba telefonu.

Atkreipkite dėmesį, kad žmonių aplikuojančių vizoms skaičius greičiausiai išliks didelis, tad laisvos vietos gali greitai užsipildyti.

Informuojame, kad po sausio 17 d. registracijos sistemoje daromi pakeitimai nebus fiksuojami ir kandidatai bus priimami pagal sausio 17 dienos registracijos duomenis.

Remiantis konsulato patirtimi informuojame, kad nepavyksta vykdyti atsiskaitymų Bank of Georgia Plius kortelėmis, atitinkamai rekomenduojame mokestį už vizą atlikti bet kuria kita kortele.

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha