*alt_site_homepage_image*
lt
en ge

Naujienos

RSS

E.Sašenko: „ Ačiū gruzinams, kad jie kaip visada mus palaiko“

  E.Sašenko po „Eurovizijos“ finalo, kuriame užėmė 19-ą vietą, buvo nusiteikusi santūriai, liūdėjo, kad konkursas baigėsi, bet džiaugėsi, kad galės grįžti namo.   Karštas lrytas.lt pokalbis su E.Sašenko apie tai, kaip ji jaučiasi pasibaigus „Eurovizijos“ finalui, kaip vertina savo pasirodymą bei rezultatus (pilną straipsnio versiją skaitykite čia).

 - Kaip jautiesi pasibaigus šiam „Eurovizijos“ finalui?

 

- Kai jau paskelbė visus rezultatus, pasidarė liūdna, kad viskas pasibaigė.

 

- O iki tol norėjai, kad baigtųsi?

 

- Kaip visą laiką: pirmiausia nori, kad baigtųsi greičiau, o kai baigiasi, liūdi, kad baigėsi. Kai žinau, kad rytoj reikė sėsti į lėktuvą ir nebus jokių repeticijų, labai liūdna darosi.

 

- Pasirodei ketvirtoji ir likusius atlikėjus stebėjai iš užkulisų. Ar jaudinaisi, laukdama rezultatų, ar laukei jų?

 

- Aišku, kad laukiau. Kiekvieną kartą lauki. Aš esu kovotoja, taigi man reikia to. Bet labai gerai, kad mes buvom pradžioje - nereikėjo taip jaudintis. Atidainavom ir buvo ramu.

 

- Kai pradėjo skelbti rezultatus, kokios mintys sukosi galvoje?

 

- Pačios įvairiausios: „Šita šalis neduos mums balų“, „Šita šalis duos“... Ne, iš tiesų apie nieką negalvojau, tiesiog laukiau paskutinio rezultato, ir tiek.

 

- Gruzija ir Lenkija skyrė Lietuvai patį aukščiausią įvertinimą. Kaip jauteisi, kai tokius vertinimus išgirdai?

 

- Aišku, kad pradžiugino. Smagu, kad tos šalys mus palaiko. Du kartus po 12 balų. Esame maža valstybė, neturime per daug kaimynų. Iš Lenkijos aš tikėjausi 12 balų. Labai jiems dėkoju už tai, kad taip stipriai mane palaikė. Ir, aišku, gruzinams ačiū, kad jie kaip visada mus palaiko.

 

- Ar likai patenkinta savo pasirodymu?

 

- Aš patenkinta savo pasirodymu. Aišku, dar nemačiau, tai nežinau. Bet jaučiausi tobulai, nesudrebėjo man nei balsas.

 

Šaltinis: lrytas.lt